آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46846
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  محسن رضایی در دانشگاه امام حسین(ع):

  بازدید عامل نفوذی «سیا» از همه دانشگاه‌های ایران/ نفوذ پس از برجام جدی‌ است

  فرمانده پیشین سپاه پاسداران با بیان اینکه عامل سازمان سیا مسئول نفوذ در ایران شده است و در آینده درباره آن افشاگری‌ خواهیم کرد گفت: این فرد خردادماه به ایران آمد و از همه دانشگاه‌های ایران بازدید و آنها را شناسایی کرده است.

  آوای شمال/ سرلشکر محسن رضایی، فرمانده پیشین سپاه پاسداران صبح امروز در چهارمین همایش سراسری علوم و مهندسی دفاعی در سپاه که در دانشگاه امام حسین(ع) برگزار شد، به انتخابات ۷ اسفندماه اشاره کرد و گفت: دشمن در انتخابات اخیر جنگ نرمی علیه ما راه انداخت و چنان با امکانات نرم‌افزاری و سایبری خود به به میدان نبرد نرم با ما قدم گذاشت که بسیار عجیب بود.

  سرلشکر محسن رضایی در ادامه با بیان اینکه در انتخابات یکی از طیف‌ها لیستی را معرفی می‌کند و یک طیف نیز تهدیدسازی حساب شده‌ای در ذهن مردم می‌ کند؛ به طوری که صدا و سیما نیز حریف آن‌ نمی‌شود گفت: نتیجه این اقدام دشمن را در تهران مشاهده می‌کنید؛ زیرا امکانات نرم‌افزاری که در تهران وجود دارد در شهرستان‌ها نیست؛ بنابراین دشمن از همین موضوع استفاده کرد.

  محسن رضایی به مقوله نفوذ پس از برجام اشاره و عنوان کرد:عامل سازمان سیا که مسئول نفوذ در ایران شده و در آینده درباره  آن افشاگری‌هایی خواهیم کرد، خرداد ماه به ایران آمده و از همه دانشگاه‌های ایران بازدید و آن‌ها را شناسایی کرده است.

  رضایی ادامه داد: این فرد کسی است که پس از ایجاد فضای باز در شوروی سابق و کوبا به این کشورها رفت و بعد از برجام نیز به ایران آمد.

  وی گفت: اکنون جنگ ما از دروازه‌های دمشق شروع می‌شود و تا کوچه‌پس‌کوچه‌های تهران ادامه می‌یابد.

   

  برچسب ها :

  نظرات