آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46742
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  جدال سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا

  هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود و سه نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

  آوای شمال/ هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، این هفته برگزار می‌شود و سه نماینده کشورمان که در هفته اول مسابقات عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و بازی‌های خود را پیروز شدند، برابر حریفان قرار می‌گیرند.
   
  ** زردپوشان به دنبال تکرار پیروزی در دوبی
   
  ابتدا روز سه‌شنبه ساعت ۱۶، تیم سپاهان در دوبی با النصر امارات بازی می‌کند. این دو تیم در هفته اول مسابقات در اصفهان رو به روی یکدیگر قرار گرفتند که نماینده کشورمان با ارائه یک بازی خوب، توانست با دو گل این تیم را شکست دهد و صدرنشین گروه شود.
   
  حال تیم النصر که در رتبه سوم لیگ اتصالات امارات قرار دارد، در دیدار این هفته که میزبان است، تلاش خواهد کرد تا انتقام بازی رفت را از زردپوشان بگیرند.
   
  الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان دیگر تیم‌های گروه A مسابقات هستند که بازی رفت در ازبکستان به تساوی رضایت دادند.
   
  ** کار آسان ذوب آهن
   
  تیم ذوب آهن نیز سه‌شنبه ساعت ۱۸:۴۵ میزبان تیم لخویا قطر خواهد بود.
   
  ذوب آهن هفته گذشته در دیدار اول خود، این تیم را در قطر با یک گل مغلوب کرده بود و حال در اصفهان کاری به مراتب راحت‌تر برای کسب پیروزی دارند.
   
  حریف ذوب آهن نیز مثل حریف سپاهان در رتبه سوم لیگ کشور خود قرار دارد و باخت مقابل ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا، در انتهای جدول گروه B مسابقات قرار دارد در حالی که ذوب آهن با سه امتیاز صدرنشین است.
   
  ذوب آهن با پیروزی در این دیدار خانگی می‌تواند موقعیت خود را در صدر جدول محکم کند.
   
  بنیاد کار ازبکستان و النصر عربستان، دیگر حریفان ذوب آهن در این گروه، در حالی این هفته در ازبکستان رو به روی یکدیگر قرار می‌گیرند که هفته گذشته، به تساوی پر گل سه بر سه در عربستان رضایت دادند.
   
  ** روحیه بالای شاگردان قلعه‌نویی در امارات  
   
  آخرین دیدار هفته دوم نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا را تراکتورسازی، چهارشنبه ساعت ۲۰ انجام خواهد داد.
   
  شاگردان قلعه‌نویی در حالی برای دیدار با الجزیره به امارات سفر می‌کنند که در دیدار هفته اول در تبریز، این تیم را با چهار گل در هم کوبیدند.
   
  الجزیره این فصل عملکرد خوبی را نداشته و با تیم فصل گذشته‌شان تفاوت زیادی دارند. آن‌ها در حال حاضر در رتبه هشتم لیگ ۱۴ تیمی امارات قرار دارند و تراکتورسازی می‌تواند امیدوار باشد تا این تیم را در امارات نیز شکست دهد.
   
  البته تراکتور هم در این فصل در لیگ ایران عملکرد خوبی را نداشته و در رتبه هفتم قرار دارند اما لیگ قهرمانان آسیا را پرقدرت آغاز کردند و با یک برتری قاطع با سه امتیاز در صدر جدول گروه C مسابقات جای دارند.
   
  نکته جالب این است که دیگر حریفان تراکتورسازی در این گروه مثل حریفان سپاهان و ذوب آهن در دیدار اول به تساوی دست یافتند و اکنون هر سه نماینده کشورمان با دو امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم، در صدر جدول گروه خود قرار دارند.
   
  پاختاکور ازبکستان و الهلال عربستان دیگر حریفان تراکتور در این گروه هستند که در دیدار اول خود در ازبکستان به تساوی دو به دو رسیدند و حال باید در عربستان به مصاف هم بروند.
   
  هر سه نماینده کشورمان امیدوار هستند تا در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد خوب خود در هفته اول را تکرار کنند و همچنان صدرنشین گروه‌های خود باقی بمانند.

  برچسب ها :

  نظرات