آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ , Tuesday 17 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46652
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  حجت الاسلام والمسلمین علوی در نشست خبری:

  دستگیری عامل تروریستی در مرزهای جنوب شرق کشور/ تیم ۴ نفره تروریستی که قصد التهاب در انتخابات را داشت، دستگیر شد

  وزیر اطلاعات گفت: دو تیم تروریستی قبل از انتخابات کشف و دستگیر شدند.

  آوای شمال/ حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات در نشست خبری اظهار داشت: حضور پرشور مردم پای صندوق های رای عزت و اقتدار ایران را رقم زد. 

  جریان‌های مشکوک تروریستی زیر ضربه رفتند

  وی ادامه داد: مهم بود که انتخابات در فضایی  امن برگزار شود که چنین شد و جریان های تروریستی و آن هایی که نسبت به کشور رشک می برند سعی می کردند فضای امنیتی انتخابات را مخدوش کنند که وزارت اطلاعات و سایر نهادهای امنیتی اشراف اطلاعاتی داشتند و به لطف خدا حرکت های مشکوک شناسایی شد و زیر ضربه رفت.

  حجت الاسلام و المسلمین محمود علوی ، با اشاره به اینکه ما در چندین مقطع جریان های تروریستی را که قصد داشتند به کشور ضربه بزنند را دستگیر کرده‌ایم، عنوان داشت: در تاریخ ۱۹ بهمن ماه یکی از عناصر تکفیری را در مرزهای جنوب شرق کشور شناسایی و دستگیر کردیم که ۲ عدد بمب دست ساز و نیم کیلو مواد منفجره و یک ریموت کنترل الکتریکی و یک عدد بمب آهنربایی داشت که کشف و ضبط شد.
  وی با اشاره به اینکه ما جریان‌های تروریستی را که قصد داشتند اقداماتی را انجام دهند در مناطق مرزی کشور تحت کنترل داشتیم، یادآور شد: در پنجم اسفندماه یک تیم ۴ نفره را شناسایی کردیم که از آنها ۶ جلیقه انتحاری، ۹ چاشنی الکترونیکی، یک کیلو و نیم پودر انفجاری RTX، ۴ سنسور الکترونیکی تایمری کشف و ضبط شد که همه آنها برای اقدامات انتحاری تعبیه شده بود.
  وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه این وزارتخانه با همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و امنیت امروز ایران مثال زدنی بوده، یادآور شد: شاخص امنیتی ما نسبت به سایر کشورهای همسایه بسیار بالا بوده و این شاخص برای کشورهای اطراف ما کاهش یافته است.
  وی در پایان با اشاره به اینکه وزارت اطلاعات نقطه کور ندارد، خاطرنشان کرد: جریان‌های تکفیری بدانند رادارهای وزارت اطلاعات با همدلی سایر نهادها هرگز مجال اقدام به جریان‌های تکفیری و تروریستی را نخواهند داد.

  برچسب ها :

  نظرات