آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46463
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئيس سازمان بسيج مستضعفين:

  نمایندگانی می‌خواهیم که پیگیر رفع حصر ۱۵ هزار کارخانه تعطیل باشند

  ما جنگ‌هاي نظامي، امنيتي، سياسي و اقتصادي با دشمن را پشت سر گذاشته‌ايم و حركت امروز ما به سمت پيشرفت‌هاي اقتصادي است. نمايندگاني مي‌خواهيم كه به جاي جدال ها و منازعات سياسي به شكوفايي اقتصادي بينديشند.

  آوای شمال/ سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین روز گذشته در نشست عاشقان ولایت ناحیه مقداد بسیج تهران طی سخنانی اظهار داشت: ایران ظرفیت تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ اقتصادی در تراز جهانی را دارد و امروز که کودتاها، ترورها و جنگ‌های نظامی، امنیتی، سیاسی و اقتصادی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌ایم، جا دارد حرکت گسترده‌ای را برای تحول در اقتصاد کشور آغاز کنیم.

  وی ادامه داد: این حرکت مجلسی توانمند، کارآمد و مسلط در مسائل اقتصادی و مدیریتی را می‌طلبد که هدایت کشور به سوی یک اقتصاد شکوفا را رقم بزند. رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: بعضی جریانات می‌خواهند کشور را به سوی یک اقتصاد وابسته از مدل شیخ نشینی سوق دهند، نفت و گاز خام را بفروشیم و کالاها و هواپیماهای لوکس غربی را بخریم و سوار بشویم و پز بدهیم.

  وی افزود: تنها با پول دو فروند از این هواپیماهای ایرباس پیشرفته، می‌توان خط تولید هواپیمای ۱۰۰ نفره را در کشور راه‌اندازی کرد. این برازنده ملت ایران نیست، ما باید حرکت به سوی یک اقتصاد صنعتی پیشرو را آغاز کنیم و لازمه آن این است که نمایندگانی خودباور را به مجلس بفرستیم. نمایندگانی را بفرستیم که به جای سرگرم کردن مجلس به مجادلات سیاسی، به فکر پیشبرد اقتصاد کشور باشند.

  سردار نقدی در پایان ابراز داشت: نمایندگانی که تنها دغدغه‌شان دفاع از چند آشوبگر است به مشکلات مردم نخواهند رسید. ما نیاز داریم در این مقطع، نمایندگانی را به مجلس بفرستیم که پیگیر رفع حصر از ۱۵هزار کارخانه تعطیل شده باشند و برای اقتصاد کشور برنامه‌ریزی کنند. نمایندگانی که با نقد مدل اقتصاد شیخ‌نشینی، راه را برای تبدیل شدن ایران به یک کشور صنعتی پیشرفته هموار کنند.

  برچسب ها :

  نظرات