آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4643
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  اسرائیل در مخالفت با توافق هسته ای ایران تنهاست / بدترین شکل انزوای اسرائیل در سال ۲۰۱۵

  آوای شمال/ سایت یدیعوت آحارنوت (ynetnews) رژیم صهیونیستی در تیتر یک خود نوشت: گزارش مهم وزارت امور خارجه حاکی از است که اسرائیل با بدترین شکل انزوای بین الملل روبرو شده است. یدیعوت آحارنوت نوشت: اطلاعات طبقه بندی شده نشان میدهد که اوضاع آینده دیپلماتیک اسرائیل اصلا خوب نبوده و این روند روز به روز […]

  آوای شمال/ سایت یدیعوت آحارنوت (ynetnews) رژیم صهیونیستی در تیتر یک خود نوشت: گزارش مهم وزارت امور خارجه حاکی از است که اسرائیل با بدترین شکل انزوای بین الملل روبرو شده است.
  یدیعوت آحارنوت نوشت: اطلاعات طبقه بندی شده نشان میدهد که اوضاع آینده دیپلماتیک اسرائیل اصلا خوب نبوده و این روند روز به روز در حال بدتر شدن است و این انزوای بین المللی در زمینه اقتصاد، تجارت، تحصیلات و همچنین محدودیت های وارادتی و کاهش حمایت آمریکا از اسرائیل می باشد. گزارش وزیر امور خارجه اسرائیل حاکی از این است که این روند در سال ۲۰۱۵ بدتر هم خواهد شد.

  اطلاعات و مدارک طبقه بندی شده وزیر امور خارجه اسرائیل حاکی از این است که در حال حاضر اسرائیل با مشکلات دیپلماتیک زیادی روبرو است و در این زمینه متحمل ضربات زیادی شده است. کشور های اروپایی علاوه بر اینکه، تلاش های دیپلماتیک خود را برای به رسمیت شناخت کشور فلسطین افزایش داده اند در تلاش هستند تا در این زمینه به اقتصاد اسرائیل نیز ضربه بزنند.

  جلسه پارلمان فرانسه برای رای گیری برای برسمیت شناختن فلسطین

  این سایت در ادامه افزود: این گزارش حاوی لیستی از تحریم های اقتصادی بوده که کشور های اروپایی این تحریم ها را به خاطر متوقف شدن مذاکرات صلح، علیه اسرائیل اعمال کرده اند.

  از طرفی واردات موارد امنیتی به اسرائیل نیز به شدت کاهش یافته است و در سال های اخیر، انگلیس و اسپانیا صادرات سلاح های خود به اسرائیل را متوقف کرده اند و اعلام کرده اند که آنها نگران این هستند که این ارسال سلاح به اسرائیل باعث نقض حقوق بین المللی بشود.

  در زمینه تحصیلات و آموزش نیز، دانشگاه های اروپایی و آمریکایی از همکاری با موسسات و دانشگاه های اسرائیل سر باز می زنند و همکاری لازم را با اسرائیل ندارند.

  یدیعوت آحارنوت در پایان نوشت: در این گزارش طبقه بندی شده در مورد ایران و مذاکرات هسته ای نیز آمده است که وزارت امورخارجه اسرائیل خود را برای اینکه این مذاکرات در نیمه اول سال ۲۰۱۵ با یک توافق بد، به پایان برسد آماده کرده است و این اسرائیل است که در مخالفت با این توافق بد، تنها می باشد.

  برچسب ها :

  نظرات