آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ , Wednesday 18 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46418
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  اقدامات پیچیده “وزارت اطلاعات” در دستگیری “عبدالمالک ریگی” + تصاویر

  "وزارت اطلاعات" اقدامات اطلاعاتی پیچیده ای در دستگیری ریگی انجام داد.

  آوای شمال/ “عبدالمالک ریگی” تروریست شرق کشور از سال ۲۰۰۳ میلادی طبق اعترافاتش اقدام به  عملیات تروریستی در شرق کشور کرد.

  علی بهمنش کارشناس پرونده “عبدالمالک ریگی” با اشاره به اینکه “عبدالمالک ریگی” توسط عربستان و اسرائیل حمایت می‌شد و از آنها پول و منابع مالی دریافت می‌کرد، گفت: سعودی‌ها از تروریسم حمایت می‌کنند.

  وی ادامه داد: یکی از افراد وابسته به عبدالمالک ریگی همچنان با اسرائیل رابطه دارد. آمریکا و اسرائیل ریگی را تحریک به بمب گذاری در تهران می‌کردند.

  کارشناس پرونده ریگی با اشاره به اینکه ده‌ها مورد پرونده خاص مثل موضوع ریگی داشته‌ایم و در یک اقدام حرفه‌ای به نتیجه رسیده است، گفت:‌ ما اقدامات پیچیده اطلاعاتی در جنوب شرق کشور انجام می‌دهیم.

  وی با اشاره به اینکه افرادی همچون ریگی که پرورش یافته تروریست بودند توسط آمریکا تغذیه می‌شدند، گفت: عبدالمالک ریگی آنقدر کشتار دیده به وحشیانه‌ترین شکل افراد را می‌کشت و این موضوع برایش طبیعی بود.

  کارشناس پرونده ریگی با اشاره به اینکه گروه تروریستی وابسته به ریگی اگر انگیزه پیدا می‌کرد گسترش می‌یافت، یادآور شد: اولین ملاقات ریگی با آمریکا به دیدار این تروریست در سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه و همکاری‌اش با آن بازمی‌گشت.

  این تصاویر که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) گرفته شده نشان می دهد  “عبدالمالک ریگی”  چگونه در تور اطلاعاتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران گرفتار شد و به سزای اعمال خود رسید.

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اقدامات اطلاعاتی پیچیده ای را در سال ۸۸  برای  دستگیری “عبدالمالک  ریگی”  انجام داد.

  اقدامات پیچیده

   

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  اقدامات پیچیده

  برچسب ها :

  نظرات