آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46406
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  دیدار نیمه نهایی لیک دسته یک والیبال کشور در محمودآباد

  کاله جوان مازندران یک نفس کم آورد/ عمران شهرداری ساری در یک قدمی فینال

  دیدار تیم های سازمان عمران شهرداری ساری و کاله جوان مازندران در مرحله نیمه نهایی مسابقات لیک دسته یک والیبال کشور در محمودآباد با نتیجه سه بر دو به سود تیم ساوری به پایان رسید.

  آوای شمال/ دیدار تیم های کاله جوان مازندران و سازمان عمران شهرداری ساری در مرحله نیمه نهایی لیک دسته یک والیبال باشگاه های کشور در سالن ورزشی حسین توکلی محمودآباد برگزار شد.

  در این دیدار حساس و نفس گیر که با حضور بیشمار هواداران دو تیم گرمایی خاصی به سالن بخشیده بود، تیم سازمان عمران در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ رقیب هم استانی خود را از پیش رو برداشت.

  در شهرآورد تمام مازندرانی ابتدا تیم کاله جوان در ست اول با حساب ۲۵-۱۶ از رقیب ساروی پیش افتاد و در ست دوم نیز علیرغم فشار از سوی تیم عمران شهرداری ساری بازهم کاله جوان بود که موفق به برد در ست دوم با نتیجه ۲۵-۲۳ شد.

  در ست سوم این دیدار تیم ساوری که چاره ای جز بردن این ست و کشاندن بازی به ست های بعدی نداشت با تمرکز بیشتر موفق شد با نتیجه ۲۵-۲۲ پیروز ست سوم شود.

  در ست چهارم نیز تیم عمران شهرداری ساری با همان انسجام ست سوم موفق شد کاله جوان مازندران را با نتیجه مشابه ست قبل با حساب ۲۵-۲۲ شکست دهد و دو تیم راهی ست پنج و پایانی این دیدار برای تعیین برنده بازی شدند.

  ست پنجم این دیدار با فراز و نشیب های زیادی همراه بود و تشویق بی امان تماشاچیان و هواداران دو تیم بازی را به اوج حساسیت کشاند اما در نهایت تیم سازمان عمران شهرداری ساری موفق شد با نتیجه ۲۰ -۱۸ و در مجموع با حساب ۳ بر ۲ رقیب خود را شکست دهد.

  دیدار برگشت دو تیم یکشنبه هفته آینده به میزبانی ساری برگزار می شود و تیم سازمان عمران شهرداری ساری چنانچه در دیدار برگشت نیز به پیروزی برسد به فینال این دوره از مسابقات لیگ صعود می کند و در صورت برد تیم کاله در آن دیدار، تکلیف فینالیست در بزای سوم در محمودآباد مشخص می شود.

   

   

  برچسب ها :

  نظرات