آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46397
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  یادداشت سردبیر:

  پشت پرده تأمل برانگیز انتخابات حوزه نور و محمودآباد/از این انتخابات بوی انتقام می آید

  حمایت برخی افراد نام آشنا در حوزه انتخاباتی نور و محمودآباد از کاندیداهای خاصی بیشتر شبیه انتقام از نماینده کنونی است نه منافع مردم.

  آوای شمال/ روزهای واپسین تبلیغات انتخابات در شهرهای مختلف کشور فرا رسیده است و تمامی کاندیداهای تأیید شده در محافل مختلف خود را به مردم معرفی کردند تا بتوانند آرای مردم را سمت خود جلب کنند.

  یکی از موضوعات مطرح شده پیرامون انتخابات، جانبداری یا حمایت برخی جریان ها و افراد نام آشنا در حوزه های مختلف است تا بتوانند با استفاده از فضای احساسی افراد، اعتماد مردم را جلب کنند.

  اما در حوزه انتخاباتی نور و محمودآباد موضوع حمایت افراد از کاندیداها از فضای معمولی و عادی خود به نوعی انتقام شکست خورده گان گذشته تبدیل شده است.

  حال حمایت تؤمان از چند کاندیدا بیشتر شبیه برگشت به گذشته است و این سوأل باید در ذهن دلسوزان منطقه به وجود آید که پس منافع مردم چه می شود!!؟؟

  چرا جریانی در منطقه درست شده است تا یک کاندیدایی که یک دوره نماینده مردم محمودآباد و نور بوده است و کارنامه ای به مراتب بهتر از گذشتگان داشته است و با شجاعت این کارنامه را به مردم حوزه خود ارائه کرده است، مورد هجمه قرار گیرد که البته پرواضح است که فقط و فقط به قصد انتقام این کار انجام می شود.

  با نگاهی به گذشته این جریان، در انتخابات گذشته به خوبی در می یابیم که آن ها برای اینکه در قدرت باقی بمانند در انتخابات های گذشته ریاست جمهوری، افراد منتسب و نزدیک به خود را همزمان در دو یا چند ستاد انتخاباتی تقسیم می کردند تا بتوانند موج سواری کنند.

  امروز در منطقه ما موجی ایجاد شده است تا نماینده ای که برای توسعه نیافتگی منطقه بیشترین وقت خود را معطوف چانه زنی در وزارتخانه ها و راهروهای مجلس شورای اسلامی کرده است نتواند به خدمات خود تداوم بخشد اما به نظر می رسد مردم این دوگانگی ها را به خوبی رصد می کنند و در روز موعود جواب کسانی که به دنبال مقاصد شخصی خود هستند را می دهند.

  اما نکته پایانی اینکه انتظار می رود کاندیداها و نزدیکان آن ها به روز هشتم اسفند نیز فکر کنند تا علاوه بر عدم توفیق در مسابقه انتخاباتی اخلاق را نیز نبازند.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۲
  1. سلام و وقت بخیر
   چرا آوای شمال در روزای حساس نزدیک به انتخابات از نماینده فعلی حمایت میکنه؟؟؟؟
   رسالت خبری خودتون رو حفظ کنید … ما مخالف عملگرایی نیستیم ولی یه سایت خبری درصورتی از یک جریان دفاع میکنه یا طرفدارش باشه و جریان دیگری رو قبول نداشته باشه یا خدای نکرده پول گرفته باشه…
   آقای یوسفی عزیز بجای حمایت جانبدارانه از کاندیدای خاص که خیلی هم از مسائل اخلاقی انتخابات دور نیست ، بفکر اخلاق گرایی باشید…..

   • سلام. در روزهای حساس انتخابات روشنگری فتنه ها بیسار مهمه و از وظایف ذاتی رسانه ها است. آوای شمال در راستای اهداف انقلابی و مدنظر رهبر معظم انقلاب حقایق را می گوید حتی اگر از نگاه برخی ها جانبداری باشد.
    امروز موضوع جانبداری از شخص یا اشخاص مهم نیست بلکه جانبداری از یک گفتمانی است به نام گفتمان انقلاب.
    دوست عزیز به شما توصیه می کنم رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب را در این روزها به خوبی مطالعه کنید. توصیه ها معظم له قطعا چراغ راه بنده و شماست.
    هنوز خاطره تلخ خرداد ۹۲ در یادها باقی است.


  نظرات