آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46376
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد:

  مشارکت حداکثری جامعه ورزش در انتخابات نماد اقتدار ایران است/ حضور یکپارچه ورزشکاران در حماسه ۷ اسفند

  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد با اشاره به حضور باشکوه ورزشکاران در پای صندوق های رأی اظهار کرد: این حضور نماد اقتدار ایران اسلامی است.

  آوای شمال/ اسماعیل پهلوان در گفت و گو با خبرنگار آوای شمال با اشاره به اهمیت حضور همگان در انتخابات هفتم اسفند گفت: حضور در انتخابات یک وظیفه است و جامعه ورزش و جوانان نیز آمادگی خود را برای حضور گسترده در این عرصه مهم کشور و نظام در روز هفتم اسفند ماه اعلام می‌کند.

  وی افزود: جامعه ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد همگام با سایر مردم و مسئولان به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب که فرمودند « هدف از انتخابات در نهایت حفظ اسلام است»، ادای احترام می کنند و روز جمعه حضوری همه جانبه در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت.
  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد حضور در انتخابات را وظیفه ملی و دینی افراد دانست و تاکید کرد: جامعه ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد همپای ملت ایران با حضور گسترده در پای صندوق های رأی، همدلی و عظمت خود را به رخ جهانیان می کشند.
  پهلوان با بیان اینکه شرایط حساس کنونی باید همه آحاد مردم را بیشتر به حضور در پای صندوق های رأی ترغیب کند،اظهار کرد: دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شرایطی برگزار می‌شود که دشمنان ایران و اسلام سخت در تلاشند با توطئه‌های شوم و نابکارانه خود، مردم را از حضور در این انتخابات دلسرد کنند.

  وی ادامه داد: به همین دلیل حضور در این عرصه مهم کشور در شرایطی که دشمنان نقشه‌های بسیاری برای کمرنگ کردن حضور مردم طراحی کرده‌اند، بر همه واجب است و مردم باید با نگاهی عمیق و کاملاً هوشمندانه بار دیگر وحدت و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان دهند.
  این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: همه وظیفه داریم که دیگران را برای مشارکت و حضور در این عرصه مهم تشویق و ترغیب کنیم و هیچ کس نباید نسبت به امر مهم انتخابات بی‌تفاوت باشد زیرا مهم‌ترین اصل انتخابات ابتدا حضور پر شور مردم و سپس انتخاب نمایندگان اصلح است.

  برچسب ها :

  نظرات