آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46375
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

  بی‌بی‌سی ثابت کرده هدفی جز فتنه در ایران ندارد / فریب ظواهر را نخوریم

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: بی‌بی‌سی ثابت کرده هدفی جز ایجاد نفاق و فتنه در کشور ندارد و برای رسیدن به اهداف پلید خود به انتخابات پیش رو چشم دوخته است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام ناصر شکریان با اشاره به دخالت‌های بیگانگان در انتخابات کشور، اظهار کرد: مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی هفتم اسفند پاسخ کوبنده‌ای به دخالت‌های انگلیس و غرب می‌دهند.

  وی با اشاره به اهمیت انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند ماه و با دعوت از حضور حداکثری ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی و مردم ولایت‌مدار مازندران بر لزوم هوشیاری ملت در مقابله با دخالت بیگانگان تاکید کرد و افزود: بی‌بی‌سی ثابت کرده هدفی جز نفاق و فتنه در کشور ندارد و برای رسیدن به اهداف پلید خود به انتخابات پیش رو چشم دوخته‌است.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه انگلیس سابقه و دشمنی دیرینه با اسلام و انقلاب اسلامی دارد، ‌خاطرنشان کرد: ‌انگلیس نشان داده هر کجا اسلام در حال رشد و نمو است برای کند کردن این پیشرفت‌ها و برنامه‌ها در جوامع اسلامی به‌ویژه ایران اسلامی برنامه‌ریزی می‌کند و حتی هزینه‌های هنگفتی را متحمل می‌شود.

  شکریان دفاع از جایگاه ولایت فقیه را از اصول انقلاب عنوان کرد و بیان داشت: مشروعیت نظام در گرو ولایت فقیه و رهبری است و جمهوری اسلامی ایران به جهان ثابت کرده‌است که حاکمیت دین و باورهای اعتقادی می‌تواند الگویی برای همه جهان باشد.

  وی ادامه داد:‌ امنیت، استقلال و عظمت جمهوری اسلامی در گرو شکل‌گیری مجلس خبرگان قدرتمند است و ما باید در انتخابات تلاش کنیم به سمتی برویم که افرادی که در صحنه‌های انقلاب حضور مقاوم‌تر و محکم‌تری داشته و در حمایت از مبانی ولایت استوار بوده‌اند، روی کار بیایند.

  عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران تصریح کرد: امروز بیش از هر چیز ما به بصیرت و دشمن‌شناسی عمیق نیاز داریم که عمق حوادث را تحلیل کرده و فریب ظواهر را نخوریم.

  وی با اشاره به تخریب چهره برخی از علما از جمله آیات جنتی، یزدی و مصباح از سوی رسانه انگلیسی بی‌بی‌سی بیان داشت: این شخصیت‌ها پایه‌ها و ارکان انقلاب اسلامی ایران هستند که عمر خود را در راه این انقلاب هزینه کرده‌اند و دشمن در واقع با آگاهی کامل از شخصیت این بزرگان،‌ در پی تخریب آنها برآمده است، ولی ملت ایران ثابت کرده‌اند به خواست دشمن عمل نخواهند کرد.

  مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح را الگوی عملی پایداری، مقاومت و ایستادگی در کشور دانست و تاکید کرد: مواضع اصولی و انقلابی این شخصیت‌های برجسته در مراحل مختلف انقلاب اسلامی و حتی در بحران‌هاست که سبب شده کشورهای مستکبر و فتنه‌انگیز عالم آنها را این‌گونه ترور شخصیت می‌کنند و مردم بزرگ و فهیم ایران اسلامی هم در انتخابات پیش رو جواب این فتنه‌انگیزی را پای صندوق رای خواهند داد.

  این استاد برجسته حوزه و دانشگاه مازندران در پایان ضمن هشدار جدی به نفوذ دشمن در برنامه‌های مختلف و مدیریتی کشور از جمله انتخابات، گفت: با مطالعه تاریخ تحلیلی اسلام می‌توان از نقشه‌های مختلف دشمنان در تمام ادوار تاریخ درس و عبرت گرفت و لازمه بیداری در مقابل این فتنه‌انگیزی‌ها و رخنه‌های کشورهای مستکبر عالم  تبعیت محض از فرامین مقام معظم رهبری و توجه به معیارهای معظم‌له در انتخاب اصلح است.

   

  برچسب ها :

  نظرات