آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46370
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد با صدور بیانیه اعلام کرد

  مردم ایران با حضور حماسی خود در پای صندوق های رأی، رؤیای ابرقدرت ها را به کابوس تبدیل می کنند

  امام جمعه محمودآباد با صدور بیانیه، مرد را به حضور حداکثری در پای صندوق های رأی دعوت کرد.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد با صدور بیانیه ای همه اقشار مردم را به حضور پررنگ در انتخابات هفتم اسفند دعوت نمود.

  در بخشی از این بیانیه آمده است: در واپسین روزهای سال ۱۳۹۴ و همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران متقارن شد با برگزاری  پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی. در طول سال های پر فراز و نشیبی که گذشت، ملت ایران نشان دادند که همیشه در صحنه حضور دارند و با تبعیت از مقام عظیم ولایت فقیه برای پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها آماده ایثار و فداکاری بوده اند.

  امام جمعه محمودآباد با بیان اینکه بدون شک دشمنان نظام با تبلیغات گسترده و فرافکنی سعی در کمرنگ کردن حضور مردم در این رویداد سیاسی مهم دارند، خاطرنشان کرد: بر همگان آشکار است که دشمنان قسم خورده و ایادی آنها که در لباس دوست و خدمتگزار سعی در انحراف ملت قهرمان ایران از آرمان های انقلاب دارند، از هیچ حربه ای برای دلسردی مردم نسبت به نظام و تضعیف ایران اسلامی فروگذار نکرده و سعی بر این دارند اهداف شیطانی خود را پیاده سازند اما ملت ایران بار دیگر همانند راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۹۴ و با حضور در انتخابات هفتم اسفند، رویای ابرقدرتان شرق و غرب را به کابوسی مبدل خواهد نمود.

  موسوی با دعوت مردم به حضور حماسی در انتخابات هفتم اسفند اظهار کرد: ملت قهرمان و حماسه ساز شهرستان محمودآباد با حضور گسترده در پای صندوق های رای، بفرموده مقام معظم رهبری (مدظله)، «حماسه سیاسی» دیگری را رقم بزنید و با انتخاب نمایندگان اصلح مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی،به شکل گیری مجالسی کارآمد و پیرو خط امام و شهدا برآمده از اراده ملی همراهی کنید.

   

  برچسب ها :

  نظرات