آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46369
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  عبدالوحید فیاضی:

  برخی ها به دنبال بازگشت به عقب هستند/ ماندگاری حماسه ۱۲ اسفند مردم محمودآباد و نور

  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحرکات انتخاباتی نماینده دوره گذشته این حوزه در حمایت توأم با انتقام گفت: برخی ها به دنبال بازگشت به عقب در منطقه هستند چون منافع آن ها در خطر است.

  آوای شمال/ عبدالوحید فیاضی در جمع مردم سرخ رود محمودآباد با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات گفت: همه باید برای اقتدار نظام و انقلاب و پیرو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب آحاد مردم را به حضور حداکثری ترغیب کنند تا جمهوری اسلامی با این حضور بار دیگر بیمه شود.

  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تمام تمرکز دشمنان نظام و انقلاب معطوف انتخابات ایران است تا اولا حضوری کمرنگ از سوی مردم باشد و ثانیا افرادی انتخاب شوند که فرش قرمز برای آن ها پهن کنند.

  وی با اشاره به ضرورت روشنگری و بصیرت افزایی در انتخاب اصلح اظهار کرد: انتخابات مجلس خبرگان رهبری نباید از نگاه ما خارج شود چرا که یکی از اهداف مهم دشمنان انقلاب و همچنین فریب خوردگان آن ها در داخل کشور، خدشه وارد کردن به این مجلس مهم و اثربخش در اصل انقلاب است تا بتوانند جایگاه رهبری نظام را متزلزل کنند.

  فیاضی با بیان اینکه باید مصداق های انتخاب اصلح در رهنمودهای مقام معظم رهبری را به خوبی در نظر داشته باشیم، بیان داشت: مجلس به افرادی نیاز دارد که در مقابل قانون گریزی ها به خوبی بایستد و تریبون مجلس را به عنوان حق الناس فقط برای مردم صرف کند.

  کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه نور و محمودآباد با انتقاد از بداخلاقی های انتخاباتی گفت: چرا برخی ها فقط با حربه تخریب، تهمت و دروغ می خواهند به اهداف ناپاک خودشان دست پیدا کنند در حالی من این شجاعت را داشتم و عملکرد خود را برای مردم ارائه کردم.

  وی به سنگ اندازی های دوران مسئولیتش به عنوان خادم مردم نور و محمودآباد از سوی برخی افراد اشاره کرد و گفت: از روز آغاز به کار برخی افراد منتسب به جریان ثروت و قدرت منطقه که سالیان متمادی نماینده این منطقه بودند در تمامی اقدامات منطقه دخالت کرده و برای اینکه کاراها به نام فیاضی تمام نشود منافع مردم را زیر پا می گذاشتند.

  این کاندیدای جبهه متحد اصولگرای مازندران ادامه داد: امروز نیز برخی ها در این انتخابات به دنبال برگشت به عقب هستند چون منافع آن ها در منطقه در خطر است اما بدانند که حماسه ۱۲ اسفند مردم بابصیرت و انقلابی نور و محمودآباد در سال ۹۰ برای همیشه ماندگار است.

  فیاضی تصریح کرد: مسئله نفوذ در انتخابات را باید جدی بگیریم چرا که هشدارهای چندین باره رهبری عزیز پرده از یک فتنه بزرگ برداشته است و اگر دقت نکنیم با انتخاب افرادی که شایستگی لازم را برای نهاد تصمیم سازی و قانون گذاری مجلس شورای اسلامی ندارند، انقلاب اسلامی که حاصل فداکاری ملت قهرمان ایران است، به خطر می افتد.

   

  برچسب ها :

  نظرات