آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46355
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استاندار مازندران:

  عوامل برگزاری انتخابات قانون را محور عملکرد خود قرار دهند

  استاندار مازندران گفت: عوامل برگزاری انتخابات باید قانون را محور عملکرد و فعالیت خود قرار دهند تا مردم این احساس امنیت را داشته باشند که از آرای آنان صیانت خواهد شد.

  آوای شمال/ به نقل از بلاغ، ربیع فلاح در بازدید از ستاد مرکزی حوزه انتخاباتی بابلسر و فریدونکنار با تاکید بر لزوم ایجاد وفاق و همدلی میان عوامل برگزاری انتخابات در جهت اجرای انتخاباتی سالم، اظهار کرد: معتقدم هرچه انسجام و وحدت در میان اعضای هیأت‌ نظارت، اجرایی، بازرسی و نمایندگان فرماندار بیشتر باشد، شاهد سلامت در برگزاری انتخابات خواهیم بود.

  وی از انتخابات به‌عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای سال جاری نام برد و افزود: تمامی عوامل برگزاری انتخابات و دستگاه‌های اجرایی باید بستری را فراهم کنند تا شاهد تجلی حضور مردم و جمهوریت نظام باشیم.

  استاندار مازندران با اشاره به برنامه‌ریزی اصولی و مبتنی بر قانون در مجموعه استانداری، تصریح کرد: مازندران از جمله استان‌هایی است که با درایت عوامل برگزاری انتخابات، شاهد یک آرامش و انضباط در مجموعه ستاد استان است.

  فلاح قانونمندی را یک اصل در جریان انتخابات دانست و خاطرنشان کرد: عوامل برگزاری انتخابات باید قانون را محور عملکرد و فعالیت خود قرار دهند تا مردم این احساس امنیت را داشته باشند که از آرای آنان صیانت خواهد شد.

  وی ادامه داد: استانداری مازندران از ابتدا به‌دنبال شفافیت در جریان برگزاری انتخابات بود و در این راستا جلسات و بازدیدهای متعددی را در سطح ستاد و حوزه‌های انتخاباتی برگزار کرد تا از نزدیک پاسخگوی بسیاری از سوالات و ابهامات مردم و مجریان برگزاری انتخابات باشد.

  رئیس ستاد انتخابات استان مازندران خواستار هوشیاری عوامل اجرایی در برگزاری انتخاباتی سالم شد و گفت: دشمن به‌دنبال ایجاد خدشه در جریان انتخابات است تا حضور حداکثری مردم در انتخابات را کمرنگ کند.

  فلاح خواستار رعایت اصل انصاف و بی‌طرفی از سوی عوامل برگزاری انتخابات شد و اظهار کرد: مردم باید بدانند که تمامی نیروهای فعال در جریان انتخابات بدون هرگونه سوگیری و جانبداری، امانتدار آرای آنان خواهند بود.

  وی عملکرد فرمانداری بابلسر را مناسب ارزیابی و اضافه کرد: بر اساس بازدیدهای به‌عمل آمده از تمامی حوزه‌های انتخاباتی استان، بابلسر تنها شهری است که در تبلیغات فیزیکی نامزدها منظم‌تر عمل کرد.

  استاندار مازندران در پایان گفت: ما به‌عنوان عوامل برگزاری انتخابات باید با جدیت، پشتکار، انسجام، وحدت، همدلی و اتحاد به‌دنبال مشارکت حداکثری مردم و برگزاری انتخاباتی پرشور و شکوهمند در روز هفتم اسفند باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات