آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46351
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال کشور/ تکرار شهرآورد مازندرانی اینبار در نیمه نهایی

  مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان به صورت دو برد از سه مسابقه از امروز (چهارشنبه) پنجم اسفندماه با حضور چهار تیم صعود کننده آغاز می‌شود.

  آوای شمال/ مرحله نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک ایران امروز (چهارشنبه) با برگزاری دو دیدار در شهرهای اراک و محمودآباد آغاز می‌شود.
  تیم‌های شهرداری اراک، شهرداری بجنورد، کاله جوان و سازمان عمران شهرداری ساری به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که در مرحله نیمه نهایی شهرداری اراک با شهرداری بجنورد و تیم‌های کاله جوان با سازمان عمران شهرداری ساری به مصاف یکدیگر می‌روند.

  این مرحله از رقابت‌های لیگ دسته یک به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می‌شود که دور رفت پنجم اسفندماه در شهرهای اراک و محمود آباد، دور برگشت یکشنبه نهم اسفندماه در شهرهای بجنورد و ساری برگزار خواهد شد.

  در صورتی که تیم‌های صعود کننده به دیدار نهایی در این دو مسابقه مشخص نشوند، روز چهارشنبه ۱۲ اسفندماه دوباره تیم‌ها در شهرهای اراک و محمودآباد به مصاف یکدیگر می‌روند.

  تیم های بازنده این مرحله به دیدار رده بندی و تیم های برنده به دیدار نهایی لیگ دسته یک (مرحله نهایی) صعود می‌کنند که این دیدارها نیز به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می‌شود. مرحله نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان روز های ۱۶ و ۱۹ اسفندماه و در صورت نیاز به مسابقه سوم ۲۴ اسفندماه پیگیری خواهد شد.

  تیم کاله جوان مازندران و سازمان عمران شهرداری ساری بعنوان دو نماینده مازندران در این رقابتها روز چهارشنبه شهرآورد مازندران را اینبار در مرحله نیمه نهایی تکرار می‌کنند. دو تیم در مرحله مقدماتی نیز در گروه چهارم همگروه بودند که یک برد برای هر دو تیم بدست آمد و خبرها حاکی ازین دارد که دربی جذابی را در این مرحله شاهد باشیم.

  تیم کاله جوان برای صعود به جمع چهار تیم از سد رعد پدافند اصفهان گذشت و شهرداری ساری مقابل نماینده سیرجان پیروز شد.

  نتایج دیدارهای سوم مرحله دوم پلی آف لیگ دسته یک والیبال کشور:
  شهرداری اراک ۳ – متین دامغان یک (۱۶ بر ۲۵)، (۲۵ بر ۱۳)، (۲۵ بر ۱۷) و (۲۵ بر ۱۷)
  گل گهر سیرجان صفر – سازمان عمران شهرداری ساری ۳ (۲۳ بر ۲۵)،( ۲۰ بر ۲۵)و( ۲۹ بر ۳۱)
  کاله جوان ۳ – رعد پدافند اصفهان ۲ (۲۳ بر ۲۵ رعد)، (۲۵ بر ۲۲ کاله)،( ۲۵ بر ۲۲کاله) ۲۳ بر ۲۵ رعد) و ۱۵ بر ۱۳ کاله)

  برچسب ها :

  نظرات