آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46222
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  جلوگیری از افشاگری مدیر مسئول کیهان در رسانه ملی/

  فشار بر صدا و سیما برای لغو مناظره شریعتمداری و رحمانیان/مردم منتظر بیان واقعیت ها در رسانه ملی

  لغو مناظره حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان و مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق به دلیل وجود برخی فشارها صورت گرفته است چرا که بنا بود مدیر مسئول روزنامه کیهان در این برنامه برخی مطالب مهم و افشاگری ها را انجام دهد.

  آوای شمال/ در حالی که قرار بود ساعاتی دیگر مهدی رحمانیان مدیر مسئول شرق با حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان در برنامه نگاه یک تلویزیون برگزار شود صدا و سیما در اطلاعیه ای از لغو این برنامه خبر داد.

   

  شنیده های خبرنگار دانا حکایت از آن دارد که لغو  این برنامه به دلیل وجود برخی فشارها صورت گرفته است چرا که بنا بود مدیر مسئول روزنامه کیهان در این برنامه برخی مطالب مهم و افشاگری ها را انجام دهد.
  خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرده بود  به منظور بررسی جایگاه و اهمیت پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتحابات مجلس شورای اسلامی، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان و مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق امشب با حضور در برنامه نگاه یک، دیدگاه دو طیف اصولگرا و اصلاح طلب به انتخابات جمعه هفتم اسفند را تبیین می کنند.

  ویژه برنامه نگاه یک، به تهیه کنندگی حسن نهضت در آستانه انتخابات روز جمعه خبرگان رهبری و شورای اسلامی، طراحی شده است.

   

  لغو مناظره مذکور با عث شد تا موجی از اعتراضات در شبکه های مجازی ایجاد شود؛ کاربران این شبکه ها از مسئولان رسانه ملی می خواهند تا مقدمات برگزاری برنامه هایی از این دست را فراهم کنند و تحت تاثیر فشارهای بیرونی این قبیل برنامه ها که باعث آگاهی مردم می شود را لغو نکنند.

  برچسب ها :

  نظرات