آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46175
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۶:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  در لیگ دسته اول والیبال کشور

  کاله جوان مازندران به نیمه نهایی صعود کرد/ شهرآورد مازندران در راه است

  تیم والیبال کاله جوان مازندران با شکست تیم رعد پدافند اصفهان با صعود به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور حریف تیم سازمان عمران شهرداری ساری شد.

  آوای شمال/ تیم کاله جوان مازندران با کسب دومین پیروزی خود برابر نماینده اصفهان به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول والیبال باشگاه های کشور صعود کرد و حریف سازمان عمران شهرداری ساری در این مرحله شد.
  در دیدار سوم از مرحله دوم پلی آف این رقابت ها تیم کاله جوان در سالن دو هزار نفری حسین توکلی محمودآباد میزبان تیم رعد پدافند اصفهان بود و در نهایت میهمان خود را با نتیجه نزدیک ۳ بر۲ شکست داد و از گردونه رقابت ها کنار زد.
  شاگردان احمد فتاح در این دیدار با حمایت پر شور هواردان خود و در سالنی مملو از تماشاگر در ست های دوم، سوم و پنجم و با امتیازهای (۲۵ ـ ۲۲)، ( ۲۵ بر ۲۲ ) و (۱۵-۱۳) برابر نماینده دیار زاینده رود پیروز شدند.
  تیم رعد اصفهان هم در این مسابقه در ست های اول و چهارم و با امتیازهای (۲۵ بر ۲۳ ) و (۲۵ بر۲۳ ) توانست از تیم کاله جوان مازندران امتیاز بگیرد.
  تیم کاله جوان مازندران در نخستین دیدار خود در این مرحله تیم رعد پدافند اصفهان را درمحمودآباد شکست داد اما در دیدار دوم در اصفهان مغلوب این تیم شده بود.
  کاله جوان مازندران در مرحله نخست این رقابت ها هم تیم لاستیک بارز کرمان را از گردونه رقابت ها حذف کرده بود.
  تیم سازمان عمران شهرداری ساری، دیگر نماینده مازندران در این رقابت ها در دیداری بیرون از خانه برابر میزبان خود گل گهر سیرجان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد و این تیم را در مجموع سه مسابقه ۲ بر یک شکست داد و حضور در جمع چهار تیم پایانی این رقابت ها را جشن گرفت.
  بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست از چهارشنبه ۲۷ آبان با رقابت ۱۹ تیم در مرحله مقدماتی در چهار گروه آغاز شد.
  تیم پیشگامان شفق اردکان در دوره گذشته این رقابت ها قهرمان و تیم کاله جوان مازندران دوم شده بود.

  برچسب ها :

  نظرات