آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 46044
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  تعداد نامزدهای انتخاباتی در مازندران باز هم کاهش یافت

  تعداد نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران با انصراف سه نفر به 158 نفر کاهش یافته‌است.

  آوای شمال/ با انصراف سه نفر از نامزدهای انتخاباتی در مازندران، تعداد کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران به ۱۵۸ تن کاهش یافته‎است.

  روز گذشته با تایید سه نفر از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه مازندران تعداد کاندیدای این انتخابات به ۱۶۱ نفر افزایش یافته‌بود که با انصراف سه نفر از داوطلبان با روند کاهشی در این بخش مواجه بوده‌ایم.

  احمد مظفری مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی استانداری مازندران در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار کرد: حرمت‌الله بیژنی کاندیدای حوزه انتخابیه بابل انصراف خود را از رقابت‌های انتخاباتی به ستاد انتخابات استانداری مازندران اعلام کرده‌است.

  مهرداد ابراهیمی مدیرکل سیاسی و انتخابات مازندران نیز در این زمینه گفت: طی امروز سه نفر از رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی در مازندران انصراف دادند که خبر دقیق این افراد فردا صبح اطلاع‌رسانی می‌شود.

  وی در عین حال درباره رد و تایید صلاحیت تعدادی از داوطلبان انتخابات مجلس طی امروز که در فضای مجازی در حال انتشار است، افزود: تا این لحظه هیچ خبری از تایید صلاحیت‌های جدید ابلاغ نشده و تایید صلاحیت‌های حوزه‌های انتخابیه مازندران تاکنون مربوط به سه داوطلبی بود که در روز جمعه اعلام شده است.

  به گزارش فارس، حرمت‌الله بیژنی در بیانیه‌ای ضمن علت انصراف خود از حوزه انتخابیه بابل، حمایت خود را از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی که در لیست اصولگرایان مازندران قرار دارد، عنوان کرد.

  با انصراف این نامزد انتخاباتی و دو تن دیگر تاکنون تعداد نامزدهای انصرافی تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان در مازندران با ۲۶ تن رسیده‌است.

  با توجه به لیستی که گروه‌های مختلف سیاسی ارائه کردند و احزاب برای هم‌گرایی خواستار انصراف دیگر نامزدها که در لیست قرار ندارند، هستند، احتمال افزایش تعداد انصرافی‌ها تا روز انتخابات نیز وجود دارد.

  برچسب ها :

  نظرات