آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45936
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ اسفند, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا:

  سه مدال طلا و یک برنز در انتظار نمایندگان ایران

  در پایان دور مقدماتی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا در بانکوک تایلند 3 نماینده کشورمان به فینال رسیدند و یونس سرمستی راهی دیدار رده بندی شد.

  آوای شمال/  نتایج رقابت های نمایندگان کشورمان در رقابت های صبح روز نخست به شرح زیر است: 
  در وزن ۵۷ کیلوگرم یونس سرمستی در دور اول تایف از ترکمنستان را ۱۱ بر صفر و با ضربه فنی شکست داد و در دور دوم کاوانو از ژاپن را ۱۳ بر ۲ ضربه فنی کرد. سرمستی در نیمه نهایی مقابل جیتندر از هند ۱۰ بر ۸ در یک کشتی پر افت و خیز نتیجه را در سه ثانیه پایانی واگذار کرد و به رده بندی رسید.
  در وزن ۶۵ میثم نصیری در دور نخست رودرروی جیاوار ایامسام از تایلند قرار گرفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر با ضربه فنی پیروز شد و در دور دوم به مصاف نوری لویف از ازبکستان رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد حریف گذشت. نصیری در دور سوم به مصاف بات چولون از مغولستان رفت و با پیروزی قاطعانه ۱۳ بر ۲ حریفش را شکست داد. وی در نیمه نهایی در مصاف با کامویی از ژاپن ۱۱ بر صفر برد و به فینال راه یافت.
  در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور اول به مصاف کیتامورا از ژاپن رفت و با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و در دور دوم یوسوپوف از قرقیزستان را ۱۲ بر یک از پیش رو برداشت. حسین خانی در نیمه نهایی به مصاف دورج وانچیگ از مغولستان رفت و با نتیجه ۷ بر صفر برد و به فینال رسید.
  در وزن ۹۷ کیلوگرم رضا یزدانی در دور اول به مصاف جانی از تایلند رفت و با نتیجه  ۱۰ بر صفر با ضربه فنی، حریفش را شکست داد و در دور دوم ۱۱ بر صفر آباموکاراموف از ازبکستان را برد. یزدانی در نیمه نهایی به مصاف دورج خاند از مغولستان را ۷ بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. وی در فینال با موسی یف از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد.
  رقابتهای رده بندی و فینال چهار وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا عصر امروز در شهر بانکوک تایلند برگزار می شود.

  برچسب ها :

  نظرات