آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45888
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده سپاه کربلا مازندران:

  آمریکا به‌دنبال مجلس وابسته و مرعوب غرب است/ مهم‌ترین اقدام در پسابرجام، کشتن روحیه ما می‌توانیم در جوانان است

  فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: اگر غفلت کنیم، مجلس آینده می‌شود مجلسی که نمایندگان به غرب و سست عنصر آن را غبضه می‌کنند و این مهم ترین خواسته امریکا است.

  آوای شمال/ همایش ۶۰۰ نفر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مازندران با حضور اساتید برجسته کشور با محوریت «بررسی پروژه نفود» با حضور اساتید برجسته و مطرح کشور صبح امروز در ساری آغاز به کار کرد.

  فرمانده سپاه کربلا مازندران در این مراسم، با بیان اینکه رهبر انقلاب به عنوان دیده بان انقلاب بیش از ۸۰ بار در چند سخنرانی اخیر خود موضوع نفوذ را مطرح کردند، گفت:  این موضوع نشان دهنده اهمیت مسئله نفوذ و نگرانی رهبر انقلاب در خصوص این موضوع است که همواره به روشنگری در ین زمینه می پردازند.

  سردار محمدحسین بابایی در ادامه با اشاره به تلاش آمریکایی ها برای نفوذ در ساختار ایران گفت:  که آمریکایی ها به دنبال نفوذ در زمینه های مختلف در کشور ما هستند و مذاکره را بهانه ای برای یافتن منفذها برای نفوذ خود به ایران بهانه ای قرار داده اند.

  وی با بیان اینکه امروز پس از دو سال مذاکره و دادن امتیازات بیشمار به طرف های غربی خصوصا آمریکا، آنها هنوز دشمنی خود با انقلاب را ادامه می دهند، تصریح کرد: دشمنی آمریکا قطعا تغییر نکرده است و دشمنی خود را نسبت به انقلاب همچنان حفظ کرده است.

  فرمانده سپاه کربلا مازندران در ادامه سخنانش با بیان اینکه نفوذ و نفوذی‌ها از صدر انقلاب تا به امروز در نظام وجود داشته است و این پدیده جدیدی نیست، تصریح کرد: نفوذی بود که موفق شد ارتباط با آمریکا برقرار کند، نفوذی بود که توانست رئیس جمهور بشود، نفوذی بود که کودتا کرد، نفوذی بود که رئیس جمهور و نخست وزیر را به شهادت برساند، نفوذی بود که توانست ۷۲ تن از یاران انقلاب را به شهادت برساند و این جریان تا به امروز ادامه دارد.

  بابایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به محورهای نفوذ آمریکا در دانشگاه ها گفت: بخش اول نفوذ دشمن در دانشگاه ها، بخش علوم انسانی بود، چرا که این رشته قادر به تغییر هویت و باورهای ملت هاست و از این رو سرمایه گذاری زیادی روی آن صورت گرفته است.

  وی ادامه داد: امروز ۳۷سال از انقلاب اسلامی گذشته است ولی علوم انسانی ما هیچ تغییری نکرده است و شاکله آن کاملا غربی است و از این اندیشه غربی دانشجوی انقلابی بیرون نمی آید.

  بابایی با اشاره به پایه های اندیشه غربی گفت: اومانیسم یعنی محور قرار دادن انسان، پلورالیسم یعنی تکثرگرایی، سکولاریسم یعنی جدایی دین از تمام عرصه زندگی بشر و اندیشه لیبرال دموکراسی از پایه های اندیشه غربی است که امروز در دانشگاه های ما تدریس می شود.

  وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف دشمن در نفوذ در دانشگاه، موضوع گسترش اندیشه غربی بر پایه لیبرال دموکراسی است، تاکید کرد: حجاریان در بازجویی های بعد از فتنه ۸۸ گفت، شما چه انتظاری دارید از کسی که ۳۷ سال علوم انسانی غربی خواهنده است، این دروس چیزی جز فتنه ۸۸ در پس خود نخواهد داشت.

  بابایی با بیان اینکه این نگاه در اقتصاد ما هم رخنه کرده است، گفت: آنجا که وزیر ما می گوید ما باید مدیر از خارج وارد کنیم یا به خاطر کمبود آب بهتر است سیاست نکاشتن را در پیش بگیریم، این همان نگاه است که نفوذ در آن صورت گرفته است.

  وی به شیوه دیگر نفوذ در دانشگاه اشاره کرد و افزود: نفوذ به دانشگاه ها از طریق ایجاد پلی بین دانشجویان ایرانی و دانشگاه های خارجی صورت می گیرد که نتیجه اش دزدین مغزهاست.

  بابایی تصریح کرد: جریانی در کشور در تلاش است تا نخبگان ما در داخل سرخورده کند و کاری کند که اینها مجبور شوند تا به غرب پناه بردند و غرب هم محصول آنها را میگیرد و تولید می کند و با چند برابر قیمت به من می فروشد.

  وی با بیان اینکه یکی از مخترعین در صحبت با من از عدم حمایت مسئولان از مخترعان گلایه کرد، گفت: این مخترع در صحبت هایش می گفت، وقتی من این اختراع را تولید کردم، به هر دری زدم هیچکس مرا حمایت نکرد و نامه زدم به چین و آنها قبول کردند، ولی وقتی بسیج علمی سپاه کربلا قول همکاری به من داد از تصمیم خودم برای رفتن به چین منصرف شدم.

  بابایی با بیان اینکه مهمترین اقدام نفوذ در دانشگاه ها کشتن روحیه خودباوری در جوانان و نخبگان ایرانی است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش انقلاب، امام و مقام معظم رهبری، ترویج تفکر ما می توانیم بود و امروز نفوذ به دنبال این است که به جوان ایرانی القا کند که تو نمی توانی و باید زیر دست من باشی و متاسفانه مسیر فعلی ما در جریان دانشگاهی، در مسیر ما نمی توانیم است.

  وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نزدیک بودن به انتخابات هفتم اسفند گفت: عملیاتی که در پیش رو داریم، عملیات انتخاب نمایندگان در مجلسین خبرگان و شورای اسلامی است، رهبری می فرمایند امروز ما یک جبهه وسیع دشمنان در برابر خودمان داریم. الان همه مراکز فکر در دنیا به دنبال این است که چکار کنند این درخت تنومند انقلاب را سرنگون کنند.

  بابایی با اشاره به اینکه مجلس خیلی مهم است، دشمن اهدافی دارد و می خواهد در انتخابات نفوذ کند و اگر نفوذ صورت گیرد مانند موریانه درخت تنومند انقلاب را می خورد، خاطرنشان کرد: اگر غفلت کنیم، مجلس آینده می شود مجلسی که نمایندگان به غرب و سست عنصر آن را غبضه می کنند و این مهم ترین خواسته امریکا است.

  برچسب ها :

  نظرات