آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45858
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد مطرح کرد

  اثبات بلوغ سیاسی مردم در انتخابات هفتم اسفند/دشمن از حماسه مردم در انتخابات سرافکنده می شود

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به بلوغ سیاسی مردم اظهار کرد: این موضوع با حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند به اثبات می رسد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان محمودآباد با اشاره به درپیش بودن ایام فاطمیه گفت : در ایام انتخابات شور انتخاباتی باید همراه با شعور باشد و نامزدها و هواداران باید حرمت فاطمیه را در برنامه های  انتخاباتی حفظ کنند.

  وی به دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: معظم له خطر نفوذ دشمن را باردیگر متذکر شدند و همه باید در انتخابات پیش رو این دغدغه رهبری را مدنظر قرار دهیم.

  امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد: دشمن در اظهارات خود به جایگاه شورای نگهبان توهین می کند و برخی کاندیداهای خبرگان را تخریب می کند که این همان پروژه نفوذ دشمن است.
  وی با بیان اینکه شورای نگهبان ضامن سلامت نظام و چشم بینای انقلاب است، بیان داشت : باید با انتخاب درست خطر نفوذ در مراکز حساس نظام را کم و از تصویب قوانین ضداسلامی جلوگیری کنیم.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها گفتند که ما برای انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی برنامه داریم، پول می‌گذاریم و آدم اجیر می‌کنیم، ادامه داد: سئوال این است که آمریکا از مهره‌های خود چه می‌خواهد و با توجه به حضور مقتدرانه و هوشمندانه مردم ایران و تجربه‌ای که از فتنه ۸۸ و توافق برجام اندوختند، در صدد این هستند تا با شکل‌دهی مجلس خبرگان و شورای اسلامی را مطلوب خود کنند.

  موسوی با بیان اینکه مردم به بلوغ سیاسی رسیدند و دیگر سرشان کلاه نمی‌رود، تصریح کرد: شعار مرگ بر آمریکا ملت ایران سست یا کم‌رنگ تر نشده است و مردم محکم‌تر در مسیر انقلاب قرار دارند.

   وی با اشاره به اینکه مردم جلوتر از مسئولان در دفاع از آرمان‌های امام و شهدا و ولایت هستند و در بحث انتخابات این مردم خوب می‌فهمند، افزود: کسی نمی‌تواند برای مردم تعیین تکلیف کند و آنها انتخاب خودشان را انجام می‎دهند.
  امام جمعه محمودآباد در پایان ابراز امیدواری کرد: مردم با بی نظیر و بابصیرت خود در انتخابات هفتم اسفند و انتخاب افراد اصلح در تراز نظام و انقلاب دل رهبر انقلاب را شاد و دشمن را ناامید و سرافکنده می کند.

  برچسب ها :

  نظرات