آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45846
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قهرمانی ایران پیش از پایان رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا؛

  عبدولی و بیابانگرد فینالیست شدند/شکست قادریان در نیمه نهایی

  سامان عبدولی و افشین بیابانگرد به فینال وزن های 59 و 71 کیلو گرم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا رسیدند.

  آوای شمال/ روز دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از صبح امروز (پنجشنبه) در بانکوک تایلند آغاز شد که در وزن ۵۹ کیلو گرم سامان عبدولی پس از پیروزی ۹ بر صفر مقابل حسن یوسف اف از تاجیکستان در دور دوم نیز با همین نتیجه پراوان تایلندی را نیز از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید.

  وی در این مرحله در یک کشتی حساس در حالی که ابتدا ۴ بر صفر از آینا گولف قزاق عقب بود با فریاد های محمد بنا که بارها و بارها از کنار تشک نکات فنی را به عبدولی اشاره می کرد در نهایت ۱۰ بر ۶ به پیروزی رسید و فینالیست شد.حریف عبدولی در فینال کشتی گیر قرقیزستانی می باشد.

  در وزن ۸۵ کیلو گرم یوسف قادریان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم اوکی جی ما از ژاپن را با نتیجه ۹ بر صفر از پیش رو برداشت.

  وی در مرحله نیمه نهایی در یک کشتی غیر قابل پیش بینی با نتیجه ۵ بر ۳ مغلوب شمس الدین اف از ازبکستان شد و شانس رسیدن به فینال را از دست داد تا راهی رقابت رده بندی شود.

  در وزن ۷۱ کیلو گرم افشین بیابانگرد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با جنگندگی و نتیجه ۱ بر صفر بایا خیمف فرنگی کار پر تلاش قزاق را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

  وی در این مرحله نیز با ضربه فنی آمانا زاروف از ترکمنستان به دیدار نهایی رسید.حریف بیابانگرد در دیدار نهایی خولمو خوما از ازبکستان است.

  با نتایج روز گذشته یعنی ۳ مدال طلای رامین طاهری،مهدی علیاری و امیر قاسمی منجزی و ۲ برنز مهدی زیدوند و پیام بویری و همچنین دو فینالیست امروز و قادریان که راهی رده بندی شد تیم ایران پیش از پایان این رقابت ها قهرمانی خود را برای دهمین بار در قاره کهن قطعی کرد.

  برچسب ها :

  نظرات