آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4580
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۲۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  ۴۰ میلیار ریال اعتبار برای توزیع شیر در مدارس

  آوای شمال/ سید علی قاسمی در نشست خبری با اصحاب رسانه غرب مازندران خبرنگاران را پل ارتباطی میان مردم و مسئولان دانست و اظهار داشت: خبرنگاران می توانند با نقد منصفانه، آگاهسازی و اطلاع رسانی دقیق باعث رشد آموزش و پرورش و بهبود عملکرد مدیران باشند. وی در خصوص کیفیت خدمات آموزش و پرورش عنوان […]

  آوای شمال/ سید علی قاسمی در نشست خبری با اصحاب رسانه غرب مازندران خبرنگاران را پل ارتباطی میان مردم و مسئولان دانست و اظهار داشت: خبرنگاران می توانند با نقد منصفانه، آگاهسازی و اطلاع رسانی دقیق باعث رشد آموزش و پرورش و بهبود عملکرد مدیران باشند.

  وی در خصوص کیفیت خدمات آموزش و پرورش عنوان کرد: ما برای اینکه بخواهیم آموزش و پرورش کیفی داشته باشیم، نیازمند تغییر در نگرش، روش، رویکرد و دانش هستیم و این تغییر در شهروندان، مدیران، خدمت گیرندگان و افرادی که در حوزه آموزش و پرورش مشغول به کار هستند باید انجام شود.

  وی افزود: هرجا سخن از توسعه باشد، رد پای آموزش و پرورش در آن دیده می شود چرا که اصلی ترین محور توسعه منوط به تربیت نیروی انسانی شایسته بوده و هرچقدر به آموزش و پرورش توجه کنیم به توسعه کشور کمک می شود.

  قاسمی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر توزیع شیر در مدارس خاطرنشان کرد: امسال قرار است ۷۰ وعده شیر به دانش آموزان تعلق گیرد.

  وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه اداره کل آموزش و پرورش استان توانسته ۳۱۷ میلیون تومان بدهی گذشته را پرداخت کند و بالغ بر ۴ میلیارد تومان بودجه نیز برای خرید شیر پیش بینی شده است، هیچ مشکلی برای توزیع شیر در مدارس سطح استان وجود ندارد.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در مورد هوشمندسازی مدارس عنوان کرد: یکی از مزایای هوشمند سازی مدارس پیشرفت سریع علم است و اگر خود را با سرعت علم همگام نکنیم به طور قطع عقب می مانیم.

  قاسمی تصریح کرد: در کنار هر مقوله ای که در آموزش و پرورش وجود دارد، ضریب زمان بسیار اهمیت داشته و اگر بتوانیم در کوتاهترین زمان مطالب را به دانش آموزان انتقال دهیم موفق خواهیم بود.

  وی خاطرنشان کرد: هوشمند سازی مدارس، تنها یکی از ابزارهای آموزشی است و این بدان معنا نیست که آموزش سنتی کنار گذاشته می شود.

  برچسب ها :

  نظرات