آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4575
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۳
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  ۵ برنامه با ایده‌های عجیب و غریب که شما را شگفت زده می‌کنند!

  آوای شمال/ همیشه خاص بودن خوب و جالب از آب در نمی‌آید و ایده‌های نو در هر زمینه‌ای تا زمانی که کاربردی و به‌درد بخور نباشند، به فهرست عجیب‌ترین‌ها اضافه می‌شوند. در مطلب زیر با ۵ برنامه‌ای آشنا می‌شوید که شاید بتوان آن‌ها را جزء عجیب‌ترین‌های سال ۲۰۱۴ نام برد. ۱٫ Hug Me (بغلم کن) […]

  آوای شمال/ همیشه خاص بودن خوب و جالب از آب در نمی‌آید و ایده‌های نو در هر زمینه‌ای تا زمانی که کاربردی و به‌درد بخور نباشند، به فهرست عجیب‌ترین‌ها اضافه می‌شوند. در مطلب زیر با ۵ برنامه‌ای آشنا می‌شوید که شاید بتوان آن‌ها را جزء عجیب‌ترین‌های سال ۲۰۱۴ نام برد.

  ۱٫ Hug Me (بغلم کن)

  Untitled

  این برنامه شما را با یک غریبه به صورت تصادفی متصل می‌کند تا بتوانید او را بغل بگیرید! سازندگان این اپلیکیشن اظهار داشته‌اند در دنیایی که که تماس‌های دوستانه فیزیکی به شدت و به خاطر اینترنتی شدن رو به کاهش است، با بغلم کن می‌توان لذت در آغوش کشیدن را تجربه کنید.

  این برنامه و ایده پشتش واقعا عجیب و غریب بوده، ولی وب سایت آن حتی مثال‌هایی از چگونگی استفاده از آن را گذاشته است: آیا در مترو هستید و یک خبر خوب شنیده‌اید؟ از برنامه بخواهید به دنبال فردی بگردد تا بتوانید او را در آغوش بکشید!

  البته این برنامه در کمپین کیک استارتر خود با وجود اینکه به ۱۰۰۰۰۰ دلار بودجه نیاز داشت، تنها توانست ۵۰ دلار جمع آوری کند.

  ۲٫ Cope it (بهش غلبه کن)
  2

  همان‌طور که از نامش هم پیداست، این برنامه به کاربر کمک می‌کند تا بتواند با چیزی مثل اضطراب‌های مربوط به حضور در دندان پزشکی مقابله کند. سایت این برنامه آماری را به نمایش گذاشته که طبق آن ۴۰ درصد از بیماران از پیامدهای رفتن به دندانپزشکی مثل هزینه‌ها و غیره می‌ترسند.

  ۳٫ Lok Lok (قفل قفل)

  12

  نام برنامه‌ای است که از طریق آن می‌توانید یک گروه شده و با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. پس از نصب و اجرای برنامه، صفحه قفل دستگاه‌تان با یک صفحه جدید عوض شده و در واقع با صفحه دوستانی که با شما ارتباط دارند همگام می‌شود. از آن پس هر چیزی که روی صفحه بکشید یا بی‌آورید دیگران هم قادر به دیدنش هستند.

  فقط این نیست، این برنامه امکان ارسال پیام یا عکس از طریق دیگر سرویس‌ها را می‌دهد.

  ۴٫ QGo

  3

  یک برنامه هوشمند مدیریت صف است که طبق گفته سازنده آن، افراد می‌توانند با کمک این برنامه راه‌حلهایی برای در صف ایستادن بی‌یابند. به این ترتیب که به کاربر وعده داده می‌شود که بتواند مدتی را که در صف برای رسیدن به خدمات مورد نظرش قرار است صرف کند، به کارهای دیگر بپردازد و از زمان رسیدن نوبتش مطلع شود.

  ۵٫ Be Kimd

  1

  غیر از نام عجیبش که در اولین نگاه عبارت Be Kind یا همان مهربان باش به نظر می‌رسد، این برنامه کاربرد جالبی دارد. با وجود این اپلیکیشن می‌توانید بدون اینکه کسی متوجه شود یا مزاحم کسی شوید با اسمارتفون‌تان عکس یا فیلم بگیرید.

  این برنامه به‌درد زمانهایی می‌خورد که در کنسرت یا سینما هستید و اجازه فیلم‌برداری وجود ندارد. زمانی که برنامه را باز می‌کنید، صفحه رابط آن بسیار کوچک است و می‌توانید وضوح آن را کمتر کنید. این‌گونه است که می‌شود بدون آنکه کسی متوجه شود، از صحنه مورد نظر فیلم گرفت!

  برچسب ها :

  نظرات