آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45741
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۶
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  در دیدار با پوتین عنوان شد؛

  سردار دهقان: روابط تهران-مسکو راهبردی و دراز مدت است + تصاویر

  وزیر دفاع کشورمان‌در دیدار با رئیس‌جمهور روسیه، روابط میان دو کشور را راهبرادی و درازمدت توصیف کرد.

  آوای شمال/  به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان وزیر دفاع کشورمان که برای انجام سفر رسمی به روسیه سفر کرده است، با ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه دیدار و درباره مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی گفتگو کرد.
  سردار دهقان: روابط تهران-مسکو راهبردی و دراز مدت است + تصاویر
               
   در این دیدار که بیش از یک ساعت طول کشید رییس جمهور روسیه با ابراز خرسندی از گسترش و تعمیق همکاری دفاعی و امنیتی بین تهران مسکو آن را امری طبیعی و اجتناب ناپذیر در جهت منافع دو کشور قلمداد و بر استمرار آن در چارچوب توافقات انجام شده تاکید کرد.
  ولادیمیر پوتین، همکاری راهبردی ایران و روسیه در مقابله و مهار بحران منطقه ای را مهم ارزیابی کرد و نقش دو کشور را در ایجاد امنیت پایدار در منطقه حائز اهمیت دانست.
  سردار دهقان: روابط تهران-مسکو راهبردی و دراز مدت است + تصاویر
  رییس جمهور روسیه با استقبال از ورود ایران به بازارهای جهانی، بعد از اجرایی شدن برجام، آن را حق طبیعی ایران دانست و تثبیت جایگاه ایران را خواستار شد.
  در ادامه دیدار، سردار دهقان با ابلاغ سلام های گرم مقام معظم رهبری و رییس جمهوری اسلامی ایران، مناسبات دفاعی امنیتی ایران و روسیه را بسیار خوب و سازنده بیان کرد و گفت: روابط تهران – مسکو راهبردی و دراز مدت است.
  وزیر دفاع کشورمان با تجلیل از نقش موثر و تصمیمات راهبردی و سرنوشت ساز رییس جمهور روسیه در کمک به حل بحران های پیچیده منطقه تاکید کرد: باید با همکاری و هماهنگی تنگاتنگ تروریسم را از منطقه ریشه کن کنیم.
  سردار دهقان: روابط تهران-مسکو راهبردی و دراز مدت است + تصاویر
  سردار دهقان با اشاره به اراده رهبران دو کشور بر توسعه و تعمیق روابط همه جانبه بین ایران و روسیه گفت: این همکاری ها می تواند به الگوی مناسبی برای همکاری های منطقه ای تبدیل شود.

  برچسب ها :

  نظرات