آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4572
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  قاتل دختر ۱۵ساله دستگیر شد

  آوای شمال/ ۲۰ خردادماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، وقوع یک فقره فوت مشکوک در بیمارستان بوعلی به ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو اعلام شد. بر اساس این گزارش با حضور عوامل کلانتری و بررسی های اولیه مشخص شد، دختر جوانی به هویت ‘ف’ ۱۵ساله به علت بیهوشی به بیمارستان منتقل […]

  آوای شمال/ ۲۰ خردادماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، وقوع یک فقره فوت مشکوک در بیمارستان بوعلی به ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو اعلام شد.

  بر اساس این گزارش با حضور عوامل کلانتری و بررسی های اولیه مشخص شد، دختر جوانی به هویت ‘ف’ ۱۵ساله به علت بیهوشی به بیمارستان منتقل و فوت کرده که مراتب از سوی ماموران به مقام قضایی منعکس و بنا به دستور قضایی، پرونده برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

  در ادامه تحقیقات انجام شده و با توجه به فوت مشکوک، نامزد وی به هویت

  ‘الف’ شناسایی و به اداره دهم احضار و با دستور قضایی تحت نظر قرار گرفت.

  در تحقیقات محلی انجام شده نیز مشخص شد متهم در روز فوت مقتوله با وی درگیر و اقدام به ضرب و شتم او کرده که در بازجویی های اولیه منکر هرگونه درگیری شد اما در نهایت به درگیری و ضربه مشت روی قلب مقتوله که منجر به بیهوشی شده بود اقرار کرد.

  پزشکی قانونی نیز علت مرگ را از مرگهای ناشی التهاب ماهیچه قلبی(میوکاردیت) بر اثر ضربه به قلب اعلام کرد که پس از تکمیل تحقیقات پرونده و با نظر مراجع قضایی، متهم با قرار بازداشت موقت به اتهام قتل عمدی در تاریخ ۲۱ دیماه به کانون اصلاح تربیت کودکان و نوجوانان معرفی شد.

  * سارق شهرک نفت دستگیر شد

  ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه روز ۲۱ دیماه با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر حضور سارق در منزلی در شهرک نفت، به محل اعزام شدند.

  بر اساس این گزارش سارق حین سرقت از منزلی، با مشاهده مردم به سمت پشت بام متواری می شود که حین پریدن از پشت بام، دچار جراحت می شود.

  ماموران واحد گشت با بررسی وضعیت و تعقیب و گریز اقدام به شلیک یک تیر هوایی کرده و متهم را به هویت ‘قباد’ دستگیر و در بازرسی از وی ۲ ساعت مچی، ۳ ساعت مردانه، یک سکه طلا، ۷۶۰ هزار تومان پول نقد، یک عدد گردنبند، دو عدد انگشتر، یک عدد سکه طلا طرح قدیم، گوشواره و یک عدد عابر بانک کشف می کنند.

  متهم برای بررسی بیشتر به کلانتری انتقال یافته و برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم وی و دستگیری همدستانش در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  *مامور قلابی اداره گاز دستگیر شد

  ساعت ۱۷ روز ۲۱ دی ماه واحد گشت کلانتری ۱۵۱یافت آباد، بنابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ، مبنی بر حضور فردی که در پوشش مامور اداره گاز از شهروندان اخاذی می کند به آدرس یافت آباد خیابان اسد آبادی اعزام شدند.

  براساس این گزارش، ماموران این یگان بلافاصله به محل اعزام که تعدادی از شهروندان به ماموران مراجعه و به آنان اظهارداشتند فردی به هویت ‘شهاب’ زنگ درب منازل را می زده و پس از معرفی خود به عنوان مامور اداره گاز، با این بهانه که کنتور گاز شما خراب است و باید سریعا نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید وگرنه جریمه نقدی خواهید شد، از شهروندان مبالغی را دریافت می کرد.

  ماموران ضمن بررسی موضوع متهم مذکور را در محل دستگیر و برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات پلیسی به کلانتری انتقال دادند.

  متهم در خلال بازجویی ها به جرم خود مبنی بر اخاذی از شهروندان در پوشش مامور اداره گاز اعتراف کرد و پرونده پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات