آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45706
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون استاندار مازندران:

  تغییری در تأییدشدگان انتخابات مجلس در مازندران صورت نگرفت

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه صلاحیت 169 نامزد انتخابات مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت، گفت: تاکنون تغییری در تأییدشدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی در 12 حوزه انتخابیه مازندران صورت نگرفته است.

  آوای شمال/ علیرضا یونسی صبح امروز در جلسه هم‌اندیشی برگزاری انتخابات در سالن استانداری مازندران، اظهار کرد: در استان مازندران تاکنون تغییری در تاییدشدگان انتخابات مجلس شورای اسلامی صورت نگرفت.

  وی با بیان اینکه صلاحیت ۱۶۹ نامزد انتخابات مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفت، افزود: دو نامزد انتخابات در حوزه آمل و بابل انتقالی داشتند و یکی از کاندیدا از نوشهر به تهران انتقالی داشتیم.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بیان کرد: یک کاندیدا مورد تایید هیئت نظارت قرار گرفته بود و شورای نگهبان از حوزه انتخابیه قائم‌شهر صلاحیت آن را رد کرد.

  این مسئول با بیان اینکه هشت نفر در انتخابات مجلس خبرگان از مازندران صلاحیت آنها تایید شد، اضافه کرد: یک نفر از نامزدها به نفع دیگری انصراف داد و هفت نفر باقی ماندند.

  یونسی با بیان اینکه اصولگرایان لیست خود را برای مازندران بستند و دوستان اصلاح‌طلب به‌دنبال بستن لیست هستند، اضافه کرد: سیاست نظام مشارکت حداکثری و سلامت کامل انتخابات است.

  وی با بیان اینکه باید سرمایه بی‌بدیل اجتماعی پای صندوق‌های رأی مانند ۲۲ بهمن امسال حضور پیدا کنند، افزود: انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار می‌شود.

  معاون سیاسی‌ امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه اصل امانتداری انتخابات کاملاً رعایت شود و مردم با رقبت و میل یک شعفی به آنها دست دهد، ادامه داد: ما باید تلاش کنیم هر حالتی رقم خورد که خواست مردم است، به همین شکل ادامه دهیم.

  این مسئول با تأکید بر اینکه امید و آمادگی مردم بعد از شمارش آرا حفظ شود، تصریح کرد: جشن پیروزی ما برگزاری شکوهمندانه‌ترین و امانت‌دارترین انتخابات است.

  یونسی با بیان اینکه هر رأی زبان آگاه مردم است و قدرت را می‌چرخاند و مردم سرنوشت خود را تغییر می‌دهند، اضافه کرد: گردش و چرخش قدرت با رأی مردم امکان‌پذیر است.

  وی با بیان اینکه نقش احزاب غیرقابل انکار است و باید امید به آینده را گسترش دهیم، افزود: همه صندوق‌های رأی و تعرفه‌ها آماده است و در ۷ اسفند با قدرت پای کار می‌رویم.

  یونسی با اشاره به اینکه ۳ هزار ۴۵ حوزه انتخابیه در مازندران داریم که هر حوزه دو صندوق دارد، گفت: حدود ۵۰ هزار نفر را به‌کارگیری می‌کنیم و ۱۰ هزار نفر برای امنیت انتخابات تعیین شدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات