آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ , Friday 20 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45700
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  چهره اصلاح‌طلب مازندران

  حضور کرباسچی را در جریان اصلاحات تأیید نمی‌کنم/ با کسی عهد اخوت نبسته‌ایم

  عباس یزدانی از چهره‌های مطرح اصلاح‌طلب مازندران با اشاره به حضور کرباسچی در مجموعه اصلاحات گفت: ما حضور کرباسچی را تأیید نمی‌کنیم کما اینکه اصولگرایان نیز حضور افراد مسئله‌دار و متخلف را تأیید نمی‌کنند.

  آوای شمال/ به نقل از بلاغ، عباس یزدانی از چهره‌های اصلاح‌طلب و کاندیدای این جریان در انتخابات مجلس دهم در حوزه نور و محمودآباد با اشاره به حضور غلامحسین کرباسچی در جمع اصلاح‌طلبان، اظهار کرد: در هر جریانی ممکن است افراد وابسته به آن جریان مسائل، نقد و تخلفاتی داشته باشند که تشکیلات و جریان مدنظر هیچ دفاع و حامیتی از آن نمی‌کند.

  وی افزود: در بین اصولگرایان نیز افرادی هستند که نقدهایی بر آنها وارد است و تخلفاتی دارند اما تشکیلات از آنها دفاعی نمی‌کند و برای آقای کرباسچی هم قطعا در جریان اصلاح‌طلبی این‌گونه است.

  این چهره اصلاح‌طلب مازندران با اشاره به سیاسی بودن محاکمه و پرونده اقتصادی کرباسچی از نگاه بسیاری از صاحب نظران، تصریح کرد: نقدها بر کرباسچی وارد است هرچند برخی‌ها معتقدند که عملکرد وی قابل دفاع است و پرونده این فعال اصلاح‌طلب کاملا سیاسی است اما اگر فردی از جریان اصلاح‌طلب تخلف داشت و نقدی بر او وارد بود نباید تمام قد از او دفاع کرد و این نگاه کاملا اشتباه است.

  یزدانی خاطرنشان کرد: ما حضور کرباسچی را تأیید نمی کنیم کما اینکه اصولگرایان نیز حضور افراد مسئله دار و متخلف را تأیید نمی کنند و قطعا موارد تخلف و سوء استفاده از هر فردی را تأیید نمی کنیم.

  وی در پایان با بیان اینکه بارها در سخنرانی‌های خود گفته‌ام علیرغم اینکه طرفدار پروپاقرص آقای روحانی هستم اما از نقد به عملکرد دولت چشم‌پوشی نمی‌کنم، گفت: معتقدم در جایی که به دولت نقد وارد است باید شجاعانه انتقاد کرد و اشکالات و تخلفات بیان شود چراکه با هیچ کس عهد اخوت نبسته‌ایم.

  برچسب ها :

  نظرات