آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45559
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  بخشدار سرخ رود محمودآباد

  فرهنگ و هنر مازندران را به مردم ایران معرفی کنیم

  بخشدار سرخ رود محمودآباد با اشاره به برگزاری موفق همایش ها و جشنواره های بومی محلی گفت: باید فرهنگ و هنر مازندران را از این طریق به مردم ایران معرفی کنیم.

  آوای شمال/ بخشدار سرخ‌رود در چهارمین همایش بزرگ امیری خوانی که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ رود در سالن حجاب این شهر برگزار شد، خاطرنشان کرد: همایش بزرگ امیری‌خوانی و موسیقی محلی مازندران که چهار سال پیاپی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ‌رود به میمنت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهر سرخ‌رود برگزار می‌شود بسیار تاثیرگذار در ارتقاء روحیه و مشارکت شهروندان است و نشان داد مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ‌رود علی‌رغم توجه به حوزه عمرانی و شهرسازی به موضوعات فرهنگی و ایجاد روحیه شور و نشاط شهروندی توجه ویژه‌ای دارد.

  سید احمد هاشمی افزود: ایجاد شور و نشاط و اجرای برنامه‌ای شاد برای شهروندان و احیاء فرهنگ بومی و محلی مازندران که سالیان سال به فراموشی سپرده شده است از اهداف و رویکردهای اصلی برگزاری این رویداد مهم شهری به‌شمار می‌رود.

  وی خطاب به متولیان فرهنگ و هنر استان تصریح کرد: شهروندان هنردوست سرخ‌رود نیازمند سالن آمفی‌تئاتر برای اجرای این‌گونه برنامه‌هاست و نبود سالن همایش موجب شده است این مراسم در سالن ورزشی برگزار شود و از کیفیت برنامه کاهش دهد.

  هاشمی گفت: در ایام عید و تابستان اجرای این‌گونه همایش‌ها و جشنواره‌ها با توجه به حضور مسافران و فرصت ایجاد شده از توریسم شخصیت هنری و فرهنگی مازندران که آمیخته عشق و ایمان است به هموطنانمان معرفی می‌شود و نیازمند توجه و همکاری بیش از پیش مسئولان فرهنگ و هنر و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است.

   

  برچسب ها :

  نظرات