آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4554
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  احضار روح با عروسک های پلاستیکی/ باند رمال‌های معتاد متلاشی شد

  آوای شمال/ سرهنگ محمدعلی یوسلیانی فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل شخصی خود اقدام به رمالی، دعا نویسی و ظاهر کردن روح می‌کند و با این کار از مشتریانش کلاهبرداری می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت […]

  آوای شمال/ سرهنگ محمدعلی یوسلیانی فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل شخصی خود اقدام به رمالی، دعا نویسی و ظاهر کردن روح می‌کند و با این کار از مشتریانش کلاهبرداری می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

  وی افزود: پس از انجام تحقیقات گسترده و کسب اطمینان از صحت موضوع ماموران با هماهنگی مقام قضائی، به منزل فرد مذکور اعزام و در بازرسی از محل آلات و ادوات دعانویسی ازجمله هشت جلد کتاب دعانویسی، تعدادی عروسک پلاستیکی و قلم زعفرانی را کشف کردند.

  این مقام مسئول انتظامی عنوان داشت: در این عملیات علاوه بر فرد مذکور دو نفر از همدستان دیگر وی نیز که در جذب مشتریان و کلاهبرداری از آنان همکاری داشتند نیز دستگیر شدند.

  فرمانده انتظامی گلپایگان با اشاره به کشف مقادیری مواد مخدر در بازرسی از محل تصریح کرد: متهمان که همگی اعتیاد به مواد مخدر دارند در تحقیقات صورت گرفته به کلاهبرداری از افراد ساده لوح و دریافت وجوه نقد بالا اعتراف کرده و انگیزه خود از این کار را تامین هزینه مواد مصرفی خود عنوان کردند.

  سرهنگ یوسلیانی عنوان داشت: در این زمینه پرونده تشکیل، و مته‌مان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

  این مقام انتظامی با بیان اینکه افراد رمال و فالگیر کلاهبردارانی هستند که تنها به دنبال سرکیسه کردن مشتریان خود هستند گفت: بار‌ها در این زمینه به مردم هشدار داده شده که از مراجعه به این گونه افراد جداً خودداری کرده و در صورت مشاهده فعالیت این گونه افراد موضوع را سریعاً به پلیس اطلاع دهند.

  برچسب ها :

  نظرات