پوستر با چسب سریش روی در، دیوار و درخت؛ ناسازگار با شخصیت خبرگان مازندران/تخلف آشکار انتخاباتی که دل مردم را آزرد+تصاویر

چاپ

پایگاه خبری آوای‌شمال در گزارش قبلی خود آورده بود که اگر از هر کاندیدایی در حوزه نمایندگی مجلس شورا و یا شورای اسلامی شهرها و روستاها انتظار تخلف در عدم رعایت موازین قانونی و یا اخلاقی وجود داشته باشد، مردم نمی‌توانند از راهیان به خبرگان رهبری خود چنین توقعی داشته باشند.

خبرگان از جایگاه والا و بالایی برخوردار است و بدون تردید، کاندیداهای این مجلس نیز دارای شخصیت برجسته و زبانزد هستند و به رعایت بسیاری از ظرایف اخلاقی و احتیاط‌های تحسین‌برانگیز شهره‌اند.

اینکه پوستر و تراکت‌های تبلیغاتی یک حضرت آیت‌الله با چسب سریش پاک‌نشدنی به در و دیوار مردم و تاسیسات عمومی شهرهای مختلف مازندران چسبانده شود، چیزی جز ضدتبلیغ و تنزل جایگاه مجلس خبرگان در انظار عمومی دستاوردی ندارد.

این روزها با مروری بر شهرهای مازندران، تصویر نازیبای نصب مواد تبلیغاتی کاندیدای خبرگان و زیاده‌روی در تبلیغ کاغذی و نصب آنها در خارج از محل‌های در نظرگرفته شهرداری، تأثربرانگیز و سوال‌آفرین شده است.

هرچند همه مردم می‌دانند که این تخلفات از سوی برخی ستادها و افراد صورت می‌پذیرد و دامن کاندیداهای خبرگان از این تخلف‌ها مبراست، اما در مجموع از آثار منفی این نوع تبلیغات در میان مردم نمی‌توان بی‌تفاوت گذشت و کاندیداهای محترم خبرگان مازندران باید دقیق‌تر و با نظارت گسترده‌تر به ستادها و عوامل تبلیغی ستاد خود تذکرات جدی دهند و هر چند روز یک بار، این تذکرات را تجدید کنند.

انتخابات می‌گذرد و نمایندگان نیز از سوی مردم انتخاب می‌شوند، اما آنچه که به‌عنوان هزینه این رفتارها باقی می‌ماند، خاطرات تلخ و شیرین از کاندیداهای خبرگان رهبری است.