آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45422
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  دادستان مرکز استان مازندران:

  شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در مازندران ایجاد شد

  دادستان مرکز استان مازندران گفت: شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در مازندران ایجاد شد و در کمترین زمان این پرونده‌ها رسیدگی می‌شود.

  حجت‌الاسلام اسدالله جعفری شنبه شب در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات استان مازندران با داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در استانداری مازندران اظهار کرد: دستگاه قضایی مازندران در بررسی صلاحیت‌ها به بیش از ۳۰ هزار استعلام پاسخ داده‌است.

  وی با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی در مازندران از مدت‌ها قبل شروع شده و همچنان در حال انجام است، افزود: رسیدگی فوق‌العاده به جرائم انتخاباتی در مازندران انجام می‌شود و آماده شدیم تا موارد خاصی در انتخابات وجود نداشته‌باشد.

  دادستان مرکز مازندران با بیان اینکه انتظار این است که حتی یک پرونده انتخاباتی در مازندران نداشته‌باشیم، تصریح کرد: همه داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی تابع قانون هستند و از آنها نیز همین انتظار وجود دارد.

  جعفری خاطرنشان کرد: شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در مازندران تشکیل شد و پرونده‌ها در کمترین زمان رسیدگی می‌شود.

  *به‌کارگیری ۴۸ هزار نفر برای برگزاری انتخابات در مازندران

  در ادامه استاندار مازندران نیز با اشاره به اینکه آموزش لازم به مجریان انتخابات در استان داده شده‌است، گفت: در برابر رای مردم مسئول هستیم و باید تلاش کنیم تا زمینه برگزاری رقابت سالم انتخاباتی در استان فراهم شود.

  ربیع فلاح با اعلام اینکه باید شفافیت لازم در همه سطوح انتخابات داشته‌باشیم، افزود: آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات سالم در استان مازندران وجود دارد.

  استاندار مازندران در پایان تصریح کرد: ۴۸ هزار نفر شامل عوامل اجرایی و انتظامی کار صیانت از آراء مردم در انتخابات مازندران را برعهده دارند.

   

  برچسب ها :

  نظرات