آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45359
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  “فرمانده سپاه قدس” در سلامت کامل/دروغ “العربیه” آشکار شد + تصاویر

  در یکی دو ماه اخیر ادعاهایی درباره سلامتی سردار سلیمانی مطرح شده بود.

  آوای شمال/ رسانه های عربی و وابسته به ضد انقلاب در خارج از کشور ادعاهای مختلفی را درباره سردار سرلشکر پاسدار  “قاسم سلیمانی” فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده اند.

  یک رسانه وابسته به ضد انقلاب و سایت شبکه “العربیه” درباره سلامتی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران ادعاهای مختلفی را مطرح کرده  و در سه ماهه اخیر سعی داشتند تا سلامتی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال ببرند.  

  **ادعای شبکه “العربیه”

  شبکه  “العربیه”  در آخرین مطلب خود که در آذر ماه منتشر شد ، گزارش داد: سردار “قاسم سلیمانی”  با دو نفر از همراهانش در درگیری های  “حلب” و در پی شلیک موشک “تاو” به شدت زخمی شد. العربیه در ادامه مدعی شد: طبق گزارشهای رسیده، ژنرال “سلیمانی”  پس از امدادهای اولیه به تهران منتقل شد و هم اکنون در یکی از بیمارستانهای پایتخت بستری است. این شبکه در ادامه افزود: “جاش ارنست” ، سخنگوی کاخ سفید در گفتگو با العربیه تصریح کرد: ما از گزارشهایی که درباره زخمی شدن  “قاسم سلیمانی” منتشر شده است، اطلاع داریم؛ اما نمی توانیم آنها را تأیید کنیم.

  طبق گزارش این پایگاه، در پی زخمی شدن  “قاسم سلیمانی” و انتقال وی به تهران، یکی از فرماندهان ارشد سپاه قدس رهبری نیروهای ایرانی را در سوریه برعهده گرفت . العربیه در ادامه دروغ پردازی هایش  به نقل از یکی از فرماندهان سپاه پاسداران در تهران مدعی شد: تأکید شده است خبر زخمی شدن قاسم سلیمانی مخفی بماند؛ چرا که انتشار این خبر سبب یأس و ناامیدی نیروهای ایرانی در سوریه خواهد شد.

  همچنین روزنامه “القدس العربی”، چاپ لندن با استناد به منابعی در ایران، سرلشکر پاسدار “قاسم سلیمانی” فرمانده نیروی قدس سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در جریان نبردها بر سر شهر  “حلب”  سوریه به شدت زخمی شده است.

  بر اساس این گزارش  “سرلشکرسلیمانی”  بر اثر شلیک موشک های ضد تانک “تاو” (Tow) آسیب دیده ، پس از دریافت کمک های اولیه پزشکی به تهران منتقل شده و او در یک بیمارستان نظامی بستری ودر حال معالجه است.

  علاوه بر این یک رسانه ضد انقلاب هم (در گزارشی که در سه ماهه اخیر منتشر شده) با اشاره به اینکه سردار سرلشکر پاسدار “قاسم سلیمانی” زخمی شده مدعی شد: فرمانده سپاه قدس در “شهرک العیس” ریف حلب زخمی شده است.

  **اما واقعیت چیست؟

  باید اشاره کرد که دروغ پردازی رسانه های غربی همواره وجود داشته و آن ها به این روند خود ادامه خواهند داد، اما نکته ای که محرز است واقعیت با ادعای رسانه های وابسته به رژیم سعودی و ضد انقلاب متفاوت بوده و حقیقت با ادعای آن ها صدها مایل فاصله دارد.

  **فرمانده سپاه قدس در سلامت کامل است

  سردار سرلشکر پاسدار “قاسم سلیمانی” فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران در سلامت کامل است و دروغ پردازی رسانه های عربی و وابسته به ضد انقلاب در جایی مشخص می‌شود که سردار سرلشکر پاسدار “قاسم سلیمانی” در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن حضور می‌یابد و به تمام دروغ های رسانه های غربی پایان می‌دهد.

  بر اساس مشاهدات خبرنگار  دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرلشکر پاسدار “قاسم سلیمانی” صبح روز ۲۲ بهمن ۹۴ از مسیر چهارراه ولیعصر به سمت وصال شیرازی و میدان آزادی جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور یافت و این پایانی به دروغ پردازی رسانه های وابسته به پادشاهی سعودی و ضد انقلاب بود.

  البته رسانه های وابسته به تروریست های تکفیری نیز از این موضوع خشمگین هستند و سعی می‌کنند با دروغ پردازی فرمانده سپاه قدس را زخمی یا شهید جلوه دهند که حضور مقتدرانه فرمانده سپاه قدس به همه دروغ پردازی ها خاتمه داد.

  کمک های مستشاری فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران باعث شده تا سوریه وضعیت مطلوبتری نسبت به سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ داشته باشد و تروریست های تکفیری و همپپیمانان آن ها  از این موضوع بسیار خشمگین هستند و لذا روی به دروغ پردازی آورده اند.

  تروریست های تکفیری داعش و همپیمانانش در دو ماه اخیر شکست های پی در پی را در ریف استان “حلب” و ریف استان “درعا” متحمل شدند و این شکست ها باعث شده که به جنگ روانی روی بیاورند ؛ حال آنکه هجمه های تبلیغاتی آن ها یک اقدام از پیش شکست خورده است.

  برچسب ها :

  نظرات