آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45285
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مسئول کمیته تبلیغات ستاد انتخاباتی آیت‌الله معلمی عنوان کرد

  تشریح برنامه‌ها و همایش‌های انتخاباتی آیت‌الله معلمی در سراسر مازندران

  مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت‌الله معلمی، برنامه‌ها و همایش‌های انتخاباتی کاندیدای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در سراسر مازندران تشریح کرد.

  آوای شمال/ محسن گرجی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برنامه‌ تلویزیونی آیت‌الله علی معلمی کاندیدای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری «شاگرد امام (ره)، پدر دو شهید دفاع مقدس و منتخب لیست جامعه مدرسین» ساعت ۲۲ دوشنبه ۲۶ بهمن به‌مدت ۲۰ دقیقه از شبکه استانی تبرستان پخش می‌شود که مردم ولایتمدار مازندران می‌توانند بازپخش آن‌را نیز در یکشنبه دوم اسفند در ساعت ۲۲ مشاهده کنند.

  وی افزود: برنامه‌های رادیویی آیت‌الله معلمی نیز ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح روز ۲۵ بهمن به مدت ۲۵ دقیقه پخش می‌شود که بازپخش آن هم در روز دوشنبه سوم اسفند برای هم‌استانی‌های مازندرانی از صدای مرکز مازندران پخش می‌شود.

  مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت‌الله معلمی به تشریح کامل و زمان‌بندی‌شده همایش‌های مردمی، موضوعی و انتخاباتی آیت‌الله معلمی پرداخت و بیان کرد: عصر روز جمعه ۲۳ بهمن، آیت‌الله معلمی در همایش بزرگ پیشکسوتان ورزش مازندران که با حضور محمدرضا طالقانی، منصور برزگر، امامعلی حبیبی و دیگر پهلوانان نامدار ورزش کشور و استان در پایتخت کشتی جهان شهرستان جویبار برگزار شد، حضور داشت.

  گرجی اضافه کرد: روز شنبه ۲۴ بهمن ماه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ دقیقه همایش مردمی آیت‌الله معلمی در سالن تختی قائم‌شهر و در همین روز بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد دارالسلام شکوهی شهرستان ساری همایش مردمی برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه برنامه‌های انتخاباتی آیت‌الله معلمی در روز یکشنبه ۲۵ بهمن در غرب استان پیگیری می‌شود، تصریح کرد: در این روز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ دقیقه نوشهری‌ها در مسجد امام رضا (ع) این شهرستان میزبان ایشان هستند و بعد از نماز مغرب و عشا همان روز مردم چالوس در مسجد صاحب‌الزمان (عج) پالوج‌ده با آیت‌الله معلمی دیدار دارند.

  مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت‌الله معلمی با اعلام برگزاری سه همایش موضوعی و مردمی برای روز دوشنبه ۲۶ بهمن، تأکید کرد: در این روز همایش بازنشستگان استان از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در محل ستاد مرکزی استان واقع در ساری، همایش بزرگ بانوان مازندران از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن هلال احمر ساری و همایش مردمی بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهرستان نکا با سخنرانی آیت‌الله معلمی برگزار می‌شود.

  گرجی برنامه‌های روز سه‌شنبه ۲۷ بهمن را در شهرستان‌های شرقی استان عنوان کرد و یادآور شد: مردم بهشهر در این روز بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد جامع و گلوگاهی‌ها هم عصر همان روز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ دقیقه در مسجد گلشن شاهد سخنرانی ایشان هستند.

  وی خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه ۲۸ بهمن همایش مردمی از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰دقیقه در تکیه بالای شهر سورک میاندورود برگزار و بعد از نماز مغرب و عشا در همین روز بابلی‌ها میزبان آیت‌الله معلمی در مسجد حضرت ابولفضل (ع) این شهرستان هستند.

  مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت‌الله معلمی، برنامه‌های ۲۹ و ۳۰ بهمن این ستاد انتخاباتی را نیز چنین برشمرد؛ همایش مردمی آیت‌الله معلمی در روز پنج شنبه ۲۹ بهمن، بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع فریدونکنار برگزار و عصر روز جمعه ۳۰ بهمن از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ دقیقه در مسجد جامع شیرگاه و بعد از نماز مغرب و عشا همین روز در مسجد جامع شهرستان بابلسر برپاست.

  گرجی شهرستان‌های محمودآباد و نور را مقصد بعدی این کاندیدای مجلس خبرگان اعلام کرد و ادامه داد: آیت‌الله معلمی در نخستین روز اسفند ماه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ دقیقه در مصلی موقت شهرستان محمودآباد و بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع نور به سخنرانی می‌پردازد.

  وی بیان کرد: همایش مردمی آیت‌الله معلمی در روز یکشنبه دوم بهمن در مسجد جامع سیمرغ، روز دوشنبه سوم بهمن در مسجد جامع پل سفید و سه‌شنبه چهارم بهمن در مسجد جامع زیراب از ساعت ۱۵:۳۰تا ۱۷:۳۰ دقیقه برگزار می‌شود و همچنین در روز سه‌شنبه چهارم بهمن، بعد از نماز مغرب و عشا در جمع ایثارگران شهرستان آمل در مقبره ناصرالحق سخنرانی می‌کنند.

  مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخاباتی آیت‌الله معلمی، برنامه‌های آخرین روز تبلیغات رسمی مجلس خبرگان را در سه شهر غربی استان اعلام کرد و گفت: روز چهارشنبه پنجم بهمن، همایش مردمی با حضور آیت‌الله معلمی از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مسجد جامع عباس‌آباد، از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ دقیقه در شهرستان رامسر و بعد از نماز مغرب و عشا همین روز در مسجد جامع شهرستان تنکابن برگزار می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات