آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45247
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  شهردار سرخ‌رود:

  سرخ‌رود شهر نمونه گردشگری چهارفصل ایران می‌شود

  شهردار سرخ‌رود گفت: به‌دنبال مطرح کردن سرخ‌رود به عنوان شهر نمونه گردشگری چهارفصل ایران هستیم.

  آوای شمال/ سید محمدمهدی موسوی‌نژاد در همایش بزرگ امیری‌خوانی و موسیقی محلی مازندران که با حضور مسئولان و استقبال گرم شهروندان در سالن ورزشی حجاب شهر سرخ‌رود برگزار شد، اظهار کرد: این رویداد فرهنگی و هنری به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ‌رود به عنوان یک سنت عامه‌پسند که با استقبال خوب مردم هنردوست سرخ‌رود همراه است امسال برای چهارمین بار با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان برگزار شد.

  وی تصریح کرد: حفظ و ترویج فرهنگ اصیل مازندرانی و تزریق برنامه‌های مفرح و روح‌بخش برای غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان و توسعه و تقویت برنامه‌های فرهنگی از مهم‌ترین رویکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ‌رود در برگزاری این‌گونه از برنامه‌هاست و با اجرای همایش‌ها و فستیوال‌ها و مسابقات ملی و بین‌المللی به‌دنبال مطرح نمودن سرخ‌رود به عنوان شهر نمونه گردشگری چهار فصل ایران هستیم.

  موسوی‌نژاد با اشاره به اهمیت برگزاری و میزبانی فستیوال‌ها و جشنواره و مسابقات ملی در شهر سرخ‌رود، بیان داشت: نگاه و رویکرد در برگزاری این‌گونه برنامه‌ها جذب مسافران و معرفی شهر سرخ‌رود به عنوان پایتخت برنامه‌های فرهنگی و هنری و نگین شهرهای ساحلی استان است.

  این مسئول ادامه داد: مدح و ثنای اهل بیت (ع) در اشعار امیری‌خوانی و همچنین احساس نزدیکی به هنر و هنرمند با توجه به خواستگاه مردمی هنر و دعوت از گروه‌های خوب هنری همگی موجب استقبال پرشور مردم از این رویداد مهم هنری در سرخ‌رود شده است.

  شهردار سرخ‌رود با انتقاد از یک سری بی‌مهری و کم‌لطفی‌های غیرمنصفانه در شهر نسبت به تلاش‌های شهرداری، افزود: هر روند رو به رشد و توسعه شهری یک سری انتقاد دارد و تمام موانع رشد افراد و سلیقه شخصی یک فرد و شخص است.

  وی اظهار کرد: اگر به مفاهیم ادبی توسعه و رشد در شهر آشنا باشیم به راحتی می‌توانیم ارزیابی کنیم در دو یا چهار سال چه اقداماتی صورت گرفته است و امیدوارم فضایی را شاهد باشیم که به هم احترام بگذاریم و برای مردم صادقانه تلاش کنیم.

  موسوی‌نژاد گفت: اگر بتوانیم به لحاظ اجتماعی و فرهنگی یک فضای قابل احترام و مناسب برای شهروندان ایجاد کنیم شهروندان به مسئولان اعتماد کرده و ارتباط خوبی برقرار می‌کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات