آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45218
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > دهه فجر > سیاسی
 •   

  امام جمعه محمودآباد در جمع راهپیمایان 22 بهمن این شهرستان

  دستاوردهای موشکی ایران، دشمنان را سرافکنده کرد/ هفتم اسفندماه یوم الله دیگر انقلاب

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به رونمایی از دستاوردهای موشکی ایران اظهار کرد: این رونمایی دشمن را سرافکنده و ناامید کرد.

  آوای شمال/ حجت‌السلام سیدداود موسوی در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان شهرستان محمودآباد با تبریک سالروز پیروزی انقلاب گفت: امروز روز مبارکی برای مرد و زن ایرانی است، زیرا تحقق همه آرزوها و آمال انبیا و اولیای الهی است.

  وی افزود: دنیا به دنبال تحقق آرزوی خود در کمرنگ شدن حضور مردم در راهپیمایی امروز بود اما شما با این حضور تاریخی قلب امام زمان (عج) و روح امام و شهدا را شاد کردید.

  امام جمعه محمودآباد با گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی اظهار کرد: شما مردم به مانند امام راحل که ابهت آمریکا را شکست، با حضور بابصیرت خود علیرغم تمامی مشکلات اقتصادی و معیشتی که وجود دارد، آمریکا را مأیوس و ناامید کردید.

  موسوی با بیان اینکه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی، حضور مردم در صحنه‌های مختلف نظام است، بیان داشت: با نگاه به دستاوردهای اخیر از جمله قدرت‌نمایی ارتش و سپاه به ویژه رونمایی از شهر موشکی سپاه ایران لرزه بر اندام دشمن افتاد و ابهت آن‌ها شکست که همه این بزرگی به پشتوانه ملت بزرگ ایران به دست آمد.

  وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی امسال با سال گذشته به دلیل اینکه در صحنه سیاسی به پیروزی رسیدیم و دشمن سر تسلیم فرود آورد فرق دارد و همان‎طور که امروز در صحنه انقلاب حضور پرشکوه داشتید، باید در هفتم اسفندماه نیز با همین روحیه حضور باشکوهی داشته باشید و کمر دشمنان را بشکنید.

  امام جمعه محمودآباد با تاکید بر انتخاب افرادی که تابع ولایت فقیه هستند، افزود: افرادی که آرمان‌های امام و انقلاب را به چالش نکشند، دست و دل پاک داشته باشند و دل در گرو امام و شهدا بدهند باید برای مجلس خبرگان و شورای اسلامی انتخاب شوند

  موسوی در پایان گفت: روز هفتم اسفند نیز با حضور مردم بصیر ایران اسلامی به یوم الله دیگری همچون یوم الله ۲۲ بهمن تبدیل می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات