آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4515
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حبیبی: از تنها اردوی برون مرزی خود بیشترین استفاده را بردیم

  آوای شمال/ درخصوص اردوی آمادگی تیم ملی هندبال در ایتالیا اظهار داشت: اطلاع دارید که تنها اردوی تدارکاتی خارج از کشور قبل از جام جهانی همین اردویی بود که در ایتالیا برگزار کردیم لذا سعی کردیم از این اردو حداکثر استفاده را ببریم. وی در ادامه افزود: با ۲۲ بازیکن به ایتالیا اعزام شدیم و […]

  آوای شمال/ درخصوص اردوی آمادگی تیم ملی هندبال در ایتالیا اظهار داشت: اطلاع دارید که تنها اردوی تدارکاتی خارج از کشور قبل از جام جهانی همین اردویی بود که در ایتالیا برگزار کردیم لذا سعی کردیم از این اردو حداکثر استفاده را ببریم.

  وی در ادامه افزود: با ۲۲ بازیکن به ایتالیا اعزام شدیم و در این ۱۰ روز علاوه بر تمرینات تاکتیکی، ۳ بازی تدارکاتی با تیم ملی ایتالیا و یک بازی تدارکاتی با تیم فاسانو، تیم صدرنشین لیگ ایتالیا برگزار کردیم. در ۳ بازی با ایتالیا و بازی آخر سعی کردیم از همه بازیکنان خود استفاده کنیم چراکه بعد از اینکه اردوی اسلوونی لغو شد ما بازی رسمی برای محک زدن بازیکنان نداشتیم و از این فرصت استفاده کردیم تا نقاط ضعف و قدرت تیم را شناسایی کنیم.

  مربی تیم ملی هندبال کشورمان یادآور شد: در بازی آخر مقابل تیم باشگاهی ایتالیا حدود ۸ نفر از بازیکنان خوب تیم را کنار گذاشتیم و از نفرات جدید استفاده کردیم و به ۱۴ بازیکن دیگر فرصت دادیم تا در مسابقه حاضر شوند. تیم فاسانو ۵ بازیکن ملی‌پوش و چند بازیکن خارجی داشت و فرصتی بود تا بازیکنان‌مان را مورد ارزیابی قرار دهیم. در مجموع نیز باید بگویم با برگزاری این ۴ بازی به هماهنگی خوبی رسیدیم تا در نهایت ترکیب نهایی را اعلام کنیم.

  حبیبی خاطرنشان کرد: موسوی و پورقاسمی که در لیگ مجارستان بازی می‌کنند در ایتالیا به جمع ملی‌پوشان پیوستند و باباصفری نیز قبل از اعزام تیم به ایتالیا به جمع اردونشینان اضافه شده بود.

  وی در پایان گفت: اردوی خوبی در ایتالیا برگزار شد و از فدراسیون و داود توکلی برای هماهنگی در برگزاری این اردو تشکر می‌کنم به علاوه فدراسیون هندبال ایتالیا نیز همکاری خوبی با ما داشت تا پیش از حضور در جام جهانی یک اردوی خوب را برگزار کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات