آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45063
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > دهه فجر
 •   

  امام جمعه محمودآباد در پیامی به مناسبت راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

  شرکت باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن مهر تمدید بیمه انقلاب است

  حجت الاسلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن طی بیانیه ای تمام اقشار و گروه ها و مردم ولایتمدار شهرستان محمودآباد را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

  حجت الاسلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن طی بیانیه ای تمام اقشار و گروه ها و مردم ولایتمدار شهرستان محمودآباد را به شرکت در  راهپیمایی  ۲۲ بهمن دعوت کردند.

  متن بیانیه صادره بدین شرح است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است؛ در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانۀ زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گزار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار ۲۵۰۰ سالۀ رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.
  اما باید دانست که دشمن از پای ننشسته است و هر روز در لباسی دام های بیشماری را بر سر راه انقلاب می گستراند،امروز وظیفه تک تک ما حفاظت از آرمانهای حضرت امام و شهداست . شهدایی که با لبیک به ندای هل من ناصرا حسینی امام زمان ، خون خود را نثار کردند. تا این انقلاب سربلند بماند . حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نشان از اقتدار و وحدت است زیرا انقلاب ما با وحدت بدست آمده در هشت سال دفاع مقدس با وحدت در مقابل دشمن تا دندان مسلح پیروز شدیم و امروز با وحدت در مقابل تمام توطئه ها ی دشمنان ایستاده ایم .
   لذا از کلیه اقشار مردم شریف و ولایتمدار شهرستان محمودآباد  جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت می نمایم تا به مانند همیشه با صفوف بهم فشره ضمن بیعت با ولی امر مسلمین جهان، امام خامنه ای (مدظله)، مهر تمدید بر بیمه انقلاب  زده و حماسه ای دیگر را در تاریخ ثبت نماییم.

  والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
  سید داوود موسوی
  امام جمعه محمودآباد/۲۱ بهمن ۹۴

  برچسب ها :

  نظرات