آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ , Friday 14 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45024
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > دهه فجر > گزارش تصویری
 •   

  گزارش تصویری/

  آیین رونمایی از هفته‌نامه “همدلی شمال” اولین هفته‌نامه تاریخ محمودآباد

  آیین رونمایی از اولین هفته نامه تاریخ شهرستان محمودآباد با عنوان"همدلی شمال" با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

  آوای شمال/ آیین رونمایی از هفته‌نامه”همدلی شمال” اولین هفته‌نامه تاریخ محمودآباد با حضور احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مسئولان شهرستانی، هنرمندان، فرهیختگان و فعالان عرصه رسانه در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

  همزمان با این مراسم، رونمایی از کتاب”سه گل” خاطرات سه شهید روستای گل‌محله بخش سرخ‌رود نیز انجام شد و آغاز به کار رسمی اولین آموزشگاه موسیقی با عنوان”دلشدگان” با مسئولیت هنرمند متعهد شهرستان، ایمان خسروی و آغاز به کار اولین تلویزیون شهری شهرستان با سرمایه‌گذاری یکی از فعالان توانمند عرصه چاپ و نشر و تبلیغات محیطی، مرتضی لطفی نیز اعلام شد.

   

   

  تصاویری از این آیین را ببینید:

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. دوست داشتم ، در گلو می خفتم ، دوست داشتم قلبهایم خاکستر می شد ، و رد رودخانه دریای مردم ناپدید می شد ، دوست داشتم برای همیشه در گوشه ای می خفتم ، تا بگذار خداوند کارش را بدرستی انجام دهد اما انگار این صدا از گلوی مردی خسته از ویران کده روزگار و از گلوی مردم خفته در دریایی بی کران که حتی دریا هم آن را پس می فرستد ، و همچون مردی که روزگار داستان دیگری را برایش رقم زده است ، اما ای کاش قبل از تمام شدن این خوا ب گران و بعد از تمام شدن این رویا در دنیایی باشم تا هرگز چیزی از زشتی و بدگمانی در آن نباشد و من هنوز چشم براه مردم سخاوتمندی هستم که از آن سوی کوه ها برای به خاک سپردن این مرد در پس کوچه های مهربانی و در کنج خلوتکده بیگانگی ها و زیر آبهای خلیج تا خزر خفته اند .


  نظرات