آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ , Wednesday 18 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 45001
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > دهه فجر
 •   

  با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس مازندران:

  ۴ پروژه آموزشی پژوهشی محمودآباد در بهار انقلاب به بهره‌برداری رسید

  در ایام دهه فجر چهار واحد آموزشی در شهرستان محمودآباد به بهره‌برداری رسید.

  آوای شمال/ چهار پروژه آموزشی پژوهشی محمودآباد با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس مازندران، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران و دیگر مسئولان شهرستانی با اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی به بهره‌برداری رسید.

  اولین پروژه افتتاحی این شهرستان، مدرسه ۶ کلاسه ام‌ابیها دریاسر بود که با مشارکت خیر مدرسه‌ساز و قهرمان المپیک کشورمان محمود ملاقاسمی با هزینه ۶۰۰ میلیون تومان در چهار سال تخریب و بازسازی شد.

  دومین پروژه افتتاح شده، مدرسه ۱۰ کلاسه شهید مسلم ترک روستای بیشه‌کلا با هزینه ۹۵۰ میلیون تومان توسط خیر مدرسه‌ساز سید کمال سیدمحسن از سال ۹۰ تخریب و به بهره‌برداری رسید.

  سومین مرکز آموزشی به بهره‌برداری رسیده، مدرسه خیرساز ۱۰ کلاسه نیکان سرخ‌رود بود که با همت خیر مدرسه‌ساز ابراهیم کوه‌بر با هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سه سال ساخته و به بهره‌برداری رسید.

  چهارمین مرکز افتتاحی شهرستان محمودآباد در طلیعه سی و هشتمین بهار انقلاب پژوهش‌سرای دانش‌آموزی با هزینه ۵۰ میلیون تومان توسط اداره آموزش و پرورش محمودآباد بود.

  محمد رضایی رئیس آموزش و پرورش محمودآباد با اشاره به اینکه امسال سال پر برکتی برای آموزش و پرورش محمودآباد بود، اظهار کرد: مکان آموزشی مکانی است که جامعه را به سعادت و سلامت می‌رساند و هر مدرسه‌ای که ساخته می‌شود از کف خیابان هزاران ناهنجاری و درهای زندان بسته می‌شود.

  معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: اگر در هر کشوری اصلاح و توسعه‌ای صورت بگیرد آن در آموزش و پرورش است.

  اسفندیار نظری بیان داشت: در مازندران بیش از این ۴ هزار مدرسه داریم و در دهه فجر امسال ۳۷ مرکز آموزشی افتتاح می‌شود که از این تعداد ۱۳ مدرسه مشارکتی است و بیشترین سهم را خیران در ساخت مدرسه داشتند

  عبدالوحید فیاضی نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مجلس ۱۶ درصد افزایش بودجه آموزشی را در سال آینده نسبت به سال ۹۴ در بودجه آموزش و پرورش دارد که بعد از انتخابات در کمیسیون تلفیق کار آن آغاز می‌شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات