آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ , Friday 20 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44973
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  معاون استاندار مازندران:

  دستگاه‌های اجرایی برای اشتغال‌زایی در مرکز ماده ۱۶ پای کار بیایند

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران گفت: دستگاه‌های اجرایی برای اشتغال‌زایی در مرکز ماده 16 پای کار بیایند.

  آوای شمال/ علیرضا یونسی ظهر امروز در مراسم افتتاح کارگاه کارآفرینی بلوک‌زنی و تولیدی لباس که در فرح‌آباد قاجار‌خیل مرکز ماده ۱۶ اظهار کرد: اگر جهان خواهان می‌خواهند بدانند مردم ایران این روزها در چه حالی هستند، در روز ۲۲ بهمن چشم به خیابان‌های ایران داشته باشد و ببینند مردم ایران چه عاشقانه در خیابان‌ها حضور دارند و چه صادقانه از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.

  وی افزود: انقلاب اسلامی بعد از گذشت ۳۷ سال همچنان با شادابی و نشاط به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در ۲۲ بهمن شکوهمندانه‌ترین تجلی را رقم می‎زند.

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران ادامه داد: ملت ایران در روز ۷ اسفند با حضور حداکثری خود پای صندوق‌های رأی به دشمنان نظام ثابت می‌کنند همچنان پای نظام و ولایت فقیه خود هستند و در این روز آزادانه‌ترین انتخابات را می‎بینند.

  یونسی بیان کرد: مرکز ماده ۱۶ قاجارخیل دارای ظرفیت‌های خوبی است که باید از این ظرفیت‌ها استفاده شود و ایجاد اشتغال را در این مرکز گسترش داد.

  وی اضافه کرد: نیروی انتظامی باید در هر شهرستان با خرده‌فروشان برخورد جدی کرده و نسبت به دستگیری آنان مجدانه اقدام کند.

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران بیان کرد: مرکز ماده ۱۶ قاجارخیل از بهترین مرکز ترک اعتیاد در ایران است که با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی باید از ظرفیت‌های آن استفاده شود.

  یونسی با بیان اینکه وظیفه ما به‌عنوان متولیان مردم این است که نسبت به حل مشکلات آنان به‌ویژه بیماران معتاد اقدام کنیم و چاره‌ای برای آنان بیندیشیم، گفت: وضعیتی که افراد معتاد دارند مانند سرطانی است که به جان آنان افتاده که باید این افراد را نه به‌عنوان یک معتاد بلکه بیمار برخورد کنیم تا با برنامه‌ریزی هدفمند اعتیاد را ترک کنند.

  وی ادامه داد: اعتیاد به‌عنوان درد بی‌درمان و مار هزار سر است و در این مرکز باید فعالیت‌های روانی و معرفتی برای افراد انجام شود تا به مرتبه‌ای از معرفت برسند و بعد از ترک اعتیاد به سمت و سوی این معضل نروند.

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران اظهار کرد: حرفه‌آموزی برای این افراد باید در دستور کار قرار گیرد تا شغلی را بر اثر تخصص خود آموزش ببینند.

  یونسی با بیان اینکه سازمان‌های مرتبط باید پای کار بیایند و از زمین بلا‌استفاده‌ای که در این مرکز وجود دارد استفاده کنند، افزود: جهاد کشاورزی، شیلات، شهرک صنعتی و فرمانداری باید پای کار بیایند تا اشتغال‌هایی که می‌توان در این منطقه ایجاد کرد، اجرایی شود.

  وی خاطرنشان کرد: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید در حوزه صنایع دستی باید ورود پیدا کند تا درآمدزایی برای این افراد هم ایجاد شود.

  معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران گفت: تلاشمان بر این است سر‌شبکه‌های مواد مخدر را شناسایی و با آنان برخورد کنیم و محلات آلوده را به‌سمت بهسازی ببریم، خوشبختانه محله آلوده‌ای که قبلاً در استان داشتیم، نداریم.

   

  برچسب ها :

  نظرات