آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44950
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  سردار نقدی در نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی:

  دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا می‌کند، لایق نیست

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اگر همه روابط را در مذاکره با آمریکا بلوکه کنیم، آیا این دیپلماسی موفق است؟ گفت: دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا می‌کند، لایق نیست.

  آوای شمال/ سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی با عنوان «حافظان انقلاب» که صبح در مصلای تهران آغاز شد، اظهار داشت: انسانی که دنبال رستگاری است از مبارزه فرار نمی‌کند. ملت ایران مبارزه کرد و نتیجه آن را گرفت. پس از مبارزات انقلابی از حضیض ذلت به اوج عزت رسیدیم.

  وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی برای سیاست دنیا تعیین تکلیف می‌کند، گفت: این در حالی است که قبل انقلاب روزی ۶ میلیون بشکه نفت می‌فروختیم ولی سیاستمان دربست در اختیار امریکا بود. امروز اگر رهبری اجازه دهد تا غروب نشده نه سرباز و رزمنده، بلکه پانصد سردار برای دفاع از حرم می‌روند.

  سردار نقدی در ادامه تصریح کرد: آیا امام حسن (ع) چنین مردم و جوانانی داشته که عده‌ای می‌گویند امروز مثل زمان امام حسن (ع) است. برخی می گویند چرا هزینه دهیم، با طاغوت‌ها تعامل کنیم.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفی، افزود: آیا دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا می‌کند، لایق است؟ در اوج مذاکره بگوییم آب خوردنمان هم در گرو مذاکرات است، آیا این دیپلماسی موفق است؟ اینکه همه روابط را در مذاکره با آمریکا بلوکه کنیم، آیا دیپلماسی موفقی است؟ دیپلماسی که در اوج مذاکرات بگوید خزانه خالی است، آیا موفق است؟

  وی افزود: زمانی هم که گشایشی حاصل شد، اولین قرارداد بزرگ را با بزرگترین دشمن‌مان ببندیم تا به دنیا بگوییم هر کسی در سختی‌ها بیشتر با ما دشمنی کند بهترین قرارداد را با او می‌بندیم!

  سردار نقدی با اشاره به ادامه دشمنی آمریکا با ایران اظهار داشت: آمریکا در بودجه ۲۰۱۶ خود، دو میلیارد و ۳۰۸ میلیون دلار برای براندازی ایران و چند کشور دیگر تصویب کرده است،این نتیجه دیپلماسی موفق ماست؟

  وی افزود: ده ها میلیارد برای کارخانه نشاسته گیری از سیب زمینی سرمایه گذاری کردیم ولی بخاطر اختلاف مالی با بانک تعطیل است و سیب زمینی ها را چال می کنیم و جوانانمان بیکارند.

  سردار نقدی خاطرنشان کرد: فقط برای افراد رد صلاحیت شده باید از آقا حکم حکومتی بگیریم؟ یک بار هم برای رفع موانع اقتصادی حکم حکومتی بگیریم، اقتصاد با مدیریت صحیح اصلاح می‌شود نه با رابطه با امریکا.

   

  برچسب ها :

  نظرات