آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 4492
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  بوشهری‌ها با استقبال گرم دولت را شرمنده محبت خود کردند

  آوای شمال/ محمد شریعتمداری دوشنبه‌شب با حضور در جمع مردم بوشهر در ستاد استقبال مردمی از رئیس جمهور اظهار داشت: در حالی که هوای بوشهر این شب‌ها بسیار سرد است و تحمل این هوا برای مردم سخت است ولی شاهد استقبال بسیار خوبی توسط مردم بوشهر از این برنامه‌ها هستیم. وی با بیان اینکه بوشهری‌ها با […]

  آوای شمال/ محمد شریعتمداری دوشنبه‌شب با حضور در جمع مردم بوشهر در ستاد استقبال مردمی از رئیس جمهور اظهار داشت: در حالی که هوای بوشهر این شب‌ها بسیار سرد است و تحمل این هوا برای مردم سخت است ولی شاهد استقبال بسیار خوبی توسط مردم بوشهر از این برنامه‌ها هستیم.

  وی با بیان اینکه بوشهری‌ها با این استقبال گرم در این هوای سرد ما را شرمنده محبت خود کردند، اذعان داشت: امیدواریم بتوانیم پاسخگوی این لطف و محبت مردم بوشهر باشیم.

  معاون اجرائی رئیس جمهور با بیان اینکه استاندار بوشهر جوانترین استاندار کشور است، ادامه داد: دکتر سالاری تلاش‌ها و پیگیری‌های بسیار زیادی را به منظور رفع مشکلات استان و توسعه زیرساخت‌های استان داشته است.

  وی به پیگیری‌های مجدانه استاندار بوشهر برای برپایی یک سفر استانی با شکوه در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: رئیس جمهور نیز خبرهای خوبی برای مردم این استان خواهد داشت که امیدواریم شادمانی و رضایت‌مندی مردم این خطه را در پی داشته باشد.

  لازم به ذکر است که برگزاری تربیون آزاد از دیگر برنامه‌هایی بود که تعدادی از جوانان بوشهری به صورت رودرو مشکلات، سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از این طریق به معاون رئیس جمهور منتقل کردند.

  گروه موسیقی ساز و نقاره جامعه قشقائی استان بوشهر نیز در این مراسم به اجرای مراسم پرداخت.

  از دیگر برنامه‌ها طنز خوانی توسط فلاحی شاعر طنزپرداز و هنرمندی گروه موسیقی جامعه قشقائی استان بوشهر بود.

  برچسب ها :

  نظرات