آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ , Monday 23 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44836
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > دهه فجر
 •   

  با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران

  بخش ICU بیمارستان شهدای محمودآباد به بهره برداری رسید

  بخش ICU بیمارستان شهدای محمودآباد با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دیگر مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

  آوای شمال/ بخش آی‌سی‌یو بیمارستان شهدای محمودآباد با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مسئولان شهرستانی ظهر امروز به بهره‌برداری رسید.

  فرماندار محمودآباد در ابتدای این مراسم با تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: دولت به‌دنبال این است که مردم در موقع حضور در بیمارستان فقط رنج مریضی داشته باشند نه رنج هزینه‌های درمانی و این کار در این دولت از هزینه ۴۰ درصد قبلی به ۶ درصد رسید و مراجعان تنها ۶ درصد هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند.

  یحیی یوسف‌پور افزود: همه ما مسئول هستیم تا شهروندان در بخش درمان مشکل نداشته باشند و یقیناً باید شاخصه‌های پزشکی در شهرستان مطلوب‌تر شود و از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خواست تا به شهرستان محمودآباد به‌خاطر شرایط ویژه آن، توجه ویژه شود تا مردم مشکلی به غیر از رنج بیماری نداشته باشند.

  وی همچنین از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خواست تجهیز بیمارستان و حضور پزشکان متخصص در این شهرستان را در اولویت کاری خود قرار دهد.

  در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تبریک ایام دهه فجر گفت: این بیمارستان نوپا است و ضرورت داشت که تجهیزات آن کامل شود که بخش سی‎سی‎یو در سال گذشته راه‌اندازی شد و بخش آی‌سی‌یو نیز امروز افتتاح می‌شود.

  قاسم جان‌بابایی ادامه داد: یکی از پشتوانه‌های بخش جراحی، داشتن بخش آی‌سی‎یو است چون جراحان با خیال راحت می‎توانند جراحی بکنند.

  وی با اشاره به احداث دو پروژه درمانی با همکاری بخش خصوصی خاطرنشان کرد: اگر بیمار بدحالی داشته باشیم در این بیمارستان درمان می‌شود و پروژه بعدی که با مشارکت بخش خصوصی در دست اقدام داریم بخش دیالیز بیمارستان است که بعد از تکمیل ساختمان آن، حداقل ۶ دستگاه دیالیز را برای بیماران محمودآبادی تجهیز می‌کنیم تا بیماران به شهرهای آمل و یا فریدونکنار برای دیالیز نروند.

  جان‌بابایی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های دانشگاه برای شهرستان محمودآباد ساخت پنج خانه بهداشت روستایی و سه مرکز بهداشت و درمان روستایی که مساحت آنها بین ۳۵۰ تا ۵۰۰ مترمربع است که تا هفته دولت در سال ۹۵ به بهره‌برداری می‌رسند.

  وی در پایان گفت: ساخت یک کلینیک ویژه در محمودآباد نیز در دستور کار است تا از حضور مراجعان درمان سرپایی در بیمارستان کم کنیم و بیمارستان به کار بستری بیماران بیشتر رسیدگی کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات