آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ , Friday 20 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44688
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  راز ماندگاری آیت الله جنتی در شورای نگهبان چیست؟

  تهمت و هتک حرمت و تمسخر همه در پروژه ی تعریف می شوند که دشمنان شیعه برای از میدان به در کردن مردان استوار شیعه و پیروان واقعی اهل بیت از صدر اسلام عملیاتی کرده اند.

  آوای شمال/ نماد و مظهر انقلابی گری و ایستادگی در برابر زیاده خواهی؛ مردی که در بین تمام شاگردان خمینی بزرگ یک سمبل و نماد است.

  توهینها و هتک حرمتی که امروز بر جنتی مقاوم روا می شود نباید زیاد برای اهل تاریخ عجیب بیاید.

  تهمت و هتک حرمت و تمسخر همه در پروژه ی تعریف می شوند که دشمنان شیعه برای از میدان به در کردن مردان استوار شیعه و پیروان واقعی اهل بیت از صدر اسلام عملیاتی کرده اند.

  اسوه و نماد این مظلومیت و تخریب وجهه و شخصیت توسط کفار و منافقین خود پیامبر اعظم(ص) و امیر المومنین هستند.

  بدون شک امروز یکی از سدهای اصلی نظام اسلامی در برابر منافقین و فتنه گران  و ناصالحان برای ورود به مراکز تصمیم گیری و نفوذ در ارکان نظام جنتی مظلوم است.

  این موضوع و این ایسنادگی وی در برابر زیاده خواهی گردن کلفتان سیاسی خود کافی است که دستگاه های تبلیغی دشمن و نفوذی های داخلی از هر فرصتی برای هتک حرکت و ترور شخصیت وی استفاده کنند.

  اما جنتی مظلوم در تمام این سالها ثابت کرده است هیچ کدام از این سخنان کوچکترین رخنه ای در عزم و اراده ی او برای پاسداری از حریم قانون و کیان نظام اسلامی نخواهد داشت.

  حضور این مرد مبارز از ابتدای انقلاب در شورای نگهبان قانون اساسی با تایید و تمدید احکام حضورش در این شورا توسط امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب نشان از اعتماد کامل خط ولایت به این پیر انقلاب است.

  حضور مداوم در شورای نگهبان قانون اساسی  و منصوب دو ولی فقیه بودن در این وشورا برای آنانی که فکر میکنند دارای پیامهای فراوان است.

  مهمترین پیامش رخنه ناپذیری این مظلوم انقلاب است.

  برچسب ها :

  نظرات