آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ , Wednesday 18 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44675
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  حدود ۲۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس در مرحله رسیدگی به اعتراضات تایید صلاحیت شدند

  مازندران هم بی‌نصیب نماند/مازندرانی‌ها این بار فریب می‌خورند؟!

  سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: حدود ۲۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس در مرحله رسیدگی به اعتراضات تایید صلاحیت شدند.

  آوای شمال/ «نجات‌الله ابراهیمیان» سخنگوی شورای نگهبان در حاشیه هشتاد و پنجمین نشست بسیج اساتید تهران بزرگ درباره تعداد تایید و رد صلاحیت شدگان نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: تعداد تایید و یا رد صلاحیت‌شدگان به صورت کلی و دقیق هنوز مشخص نشده است ولی طبق برآوردها ۲۰ الی ۲۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس در مرحله رسیدگی به اعتراضات تایید صلاحیت شدند.

  رسیدگی به اعتراضات داوطلبان خبرگان تا ۲۰بهمن

  ابراهیمیان افزود: رسیدگی به اعتراضات داوطلبان مجلس خبرگان تا ۲۰ بهمن ادامه دارد.

  وی در ادامه گفت: شورای نگهبان صلاحیت‌ها را تا جایی که قانون اجازه می‌دهد تایید می‌کند.

  سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا کار بررسی اعتراضات به تایید صلاحیت‌های داوطلبان خبرگان رهبری به اتمام رسیده یا نه؟ گفت: شورای نگهبان تا سه‌شنبه هفته آینده ۲۰بهمن ماه فرصت دارد به اعتراضات داوطلبان رد صلاحیت شده انتخابات خبرگان رهبری رسیدگی کند.

  ابراهیمیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تاکنون داوطلبی از خبرگان رهبری که نسبت به رد صلاحیتش اعتراض کرده بود، در شورای نگهبان تایید شده تا نه؟ ابراز بی‌اطلاعی کرد.

  مردم چه می‌گویند؟

  پس از چند دوره انتخابات و بکارگیری تکنیک رد و سپس تائید صلاحیت از سوی عده‌ای از کاندیداها و گرفتن ژست مظلوم نمایانه، این دوره نیز سناریوی قبلی از سوی گروهی از نامزدها به‌کار گرفته شد و با تائید اخیر, آنها فکر می‌کنند این دوره نیز می‌توانند از تکنیک نخ‌نمای گذشته استفاده کنند. حال باید صبر کرد و دید آیا این دوره نیز مردم تحت تاثیر تاکتیک انتخاباتی برخی کاندیداها، دچار اشتباه می‌شوند یا خیر؟!

  مازندرانی‌ها این بار فریب می‌خورند؟!

  در برخی از حوزه‌های انتخابیه مازندران نیز، تعدادی از این طراحان به چشم می‌خورند که این روزها روزهای خوشان خوشان آنهاست؛ چرا که فکر می‌کنند بر خر مراد سوار شده‌اند و دلخوشی‌شان به قشر خاکستری جامعه است. باید منتظر بود تا در روزهای آینده شاهد استفاده از ابزارهای تاثیرگزاری و دلربایی این کاندیداها از قشر خاکستری حوزه انتخابیه‌شان از طریق راه‌اندازی کارناوال‌های شادی، یرگزاری کنسرت با حضور خوانندگان جوان، استفاده ابزاری از هنرپیشگان به‌خصوص زن و… باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات