آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44565
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده انتظامی مازندران:

  انقلاب اسلامی ایران، فراتر از یک تغییر حاکمیت سیاسی است/ تاثیر دعای مادران شهدا در موفقیت های امروز انقلاب

  فرمانده انتظامی مازندران در یادواره شهدای روستای لاکتراشان شهرستان نکا، انقلاب اسلامی ایران را فراتر از یک تغییر حاکمیت سیاسی دانست.

  آوای شمال/ سردار مسعود جعفری‌نسب در مراسم یادواره شهدای روستای لاکتراشان نکا با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای ملت ایران، انقلاب اسلامی را فراتر از یک تغییر حاکمیت سیاسی توصیف و اظهار کرد: این انقلاب یک تغییر بنیادین اجتماعی، اندیشه‌ای، فرهنگی، سیاسی، مذهبی و دینی نه در ایران اسلامی بلکه در دنیا امروز است.
   

  وی افزود: چرایی اتحاد ۴۶ کشور علیه ملت ایران در زمان ۸ سال جنگ تحمیلی و بسیج تمام تجهیزات‌شان این بود که متوجه شده بودند این انفجار نور همان انفجار نوری است که قرار است تمام کفار را به خاک ذلت بکشاند.

   

  فرمانده انتظامی مازندران با بیان عدم وجود بسیاری از امکانات در زمان جنگ تحمیلی، خاطرنشان کرد: همه تدارکات یک رزمنده را خانواده در کوله پشتی‌اش می‌گذاشت و می‌برد، اصلاً خرجی برای دولت نداشت، اما امروز وقتی یک آمریکایی می‌آید در عراق می‌جنگد، فقط ۱۷ هزار دلار تجهیزات جنگی به تنش آوبزان کرده‌اند.

   

  این مسئول، اضافه کرد: لذا امروز آمریکایی‌ها امروز میز مذاکره را برای خودشان انتخاب می‌کنند و می‌گویند همه گزینه‌ها مطرح است، ولی جنگ جزو این گزینه‌ها نیست.

   
   

  وی تصریح کرد: اگر پرچم شهدا را در کشور پایین بیاوریم، اگر این یادواره‌ها تعطیل شد، اگر به پدر و مادر شهدا کم‌محلی کردیم، اگر به صبر و استقامت و شکیبایی همسر شهدا که فرزندانشان را با گرفتاری بزرگ کردند، احترام نکردیم، بدانید که پرچم جمهوری اسلامی پایین می‌آید.

   

  جعفری‌نسب، تأکید کرد: با فراموشی یاد و خاطره شهدا در کشور، ارزش‌ها از بین می‌روند و یک کودتای بدون خون ریزی در کشور راه می‌افتد، آن نااهلان و نامردانی که امام از آن‌ها صحبت کرد، حکومت را مصادره کرده و تمام زحمات شهدا را پایمال می‌کنند.

   

  وی با بیان قیاسی از بودجه نظامی ایران با کشورهایی مانند آمریکا و حتی عربستان، بیان کرد: تمام بودجه دفاعی ما کمتر از ۲ میلیارد است، درحالی که آمریکا ۶۰۰ میلیارد دلار فقط بودجه دفاعی خود را تصویب می‌کند، یا عربستان ۱۶ میلیون جمعیت دارد اما ۱۰ برابر ما بودجه دفاعی تخصیص می‌دهد.

   

  فرمانده انتظامی مازندران در پایان موفقیت‌های انقلاب در عرصه‌های مختلف را حاصل خون شهدا و دعای مادران شهیدان برشمرد و اظهار کرد:  مادر شهید نیمه شب بیدار می‌شود و دعا می‌کند که خدایا من که فرزند خودم را برای تو دادم‌، تو هم این نظام را حفظ کن.

   
  س

  برچسب ها :

  نظرات