آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44536
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  قرار گرفتن پشت سر رهبری کشور را از گردنه‌های خطرناک عبور می‌دهد

  امام جمعه محمودآباد گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن روز جشن مضاعف کشور است چرا ما باید با وحدت و همدلی پشت سر رهبری از دیگر گردنه‌های خطرناک هم عبور کنیم.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های امروز امام جمعه محمودآباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، درگذشت یار دیرین امام و رهبری، فرمانده سابق ارتش سرلشکر سلیمی را به فرماندهی کل قوا و همرزمانش و خانواده ایشان تسلیت گفت.

  وی با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر همه به نوعی نقش‌آفرینی کردند، افزود: در میان نظامیان نقش همافران و عزیزان نیروی هوایی برجسته بود که در روز ۱۹ بهمن به‌نام روز نیروی هوایی نامگذاری شد و نقش این نیرو در زمان انقلاب و جنگ ستودنی بود جا دارد از شهدای این نیرو شهیدان بابایی، شیرودی و کشوری تقدیر شود.

  موسوی اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی، ایران در همه حوزه‌ها قدرتمند حاضر بوده و سرافرازان نیروی هوایی تمام آسمان کشور را رصد و هر لحظه مراقبت می‌کنند و کوچک‌ترین شیطنتی را با محکم‌ترین سیلی پاسخ خواهند داد.

  امام جمعه محمودآباد افزود: در دوران جنگ هر روز برای ما خاطره و مخصوصا پیروزی رزمندگان در عملیات‌ها به‌عنوان پتک محکم بر سر دشمنان ما بود در جنگ خیلی‌ها با صدام بودند و مستشاران نظامی دنیا به او کمک کردند ولی از آنجایی که ما به قدرت خدا تکیه و به نیروی فرزندان بسیجی دل بسته بودیم،خداوند ما را کمک کرد.

  موسوی ادامه داد: عزیزان با اتکا به نیروی خداوند و با عزم و اراده می‌توانیم روی پای خود بایستیم تا قبل جنگ تمام دنیا در تقابل با ما بودند ولی ما با وحدت و همدلی ایستادیم و به فضل پروردگار تا ظهور امام زمان عج در مقابل همه زیادی‌خواهی‌ها خواهیم ایستاد این انقلاب اسلامی که با قدرت خداوند و نیروی مردم ،با وحدت در آستانه ۳۷ بهار پیروزیش قرار داریم.

  وی در پایان گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن را روز جشن مضاعف ما باشد چرا ما باید با وحدت و همدلی پشت سر رهبری بتوانیم از دیگر گردنه‌های خطرناک هم عبور کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات