آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ , Monday 16 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44433
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ بهمن, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سیاست ما این است؛ کم‌تر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم

  کی‌روش: وظیفه داشتم به قطر بروم و با مربیان صحبت کنم/ کفاشیان اجازه داد تا سلام و علیکی داشته باشم

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره حضورش در دوحه در جریان برگزاری مسابقات مرحله مقدماتی المپیک 2016 گفت: وظیفه داشتم به قطر بروم و با مربیان صحبت کنم.

  آوای شمال/ کارلوس کی‌روش در مورد حضور در قطر اظهار داشت: سفر خوبی را در آنجا داشتم. وظیفه‌ام بود که به آنجا بروم و با مربیان دیگر صحبت کنم و عملکرد بازیکنانم را زیر نظر داشته باشم.

  وی افزود: وظیفه من هیچ ربطی به رقابت‌های مرحله مقدماتی المپیک ۲۰۱۶ نداشت. بنده در مورد مسائل توسعه فوتبال در بعد آموزشی حضور داشتم بعد از قطر هم به اروپا رفتم و فوتبال‌های بیشتری را پیگیری کردم.

  سرمربی تیم ملی فوتبال در مورد برنامه‌های تیم ملی یادآور شد: باید زمان مناسبی باشد که در مورد آن صحبت کنیم. به خاطر وقفه بلند که در لیگ به وجود آمد باید به باشگاه‌ها توجه کرد تا آنها این شوی بزرگ و حرفه‌ای را انجام دهند و ما هم کار را به صورت کاملا حرفه‌ای در پشت پرده دنبال ‌کنیم.

  کی‌روش در مورد اینکه دیگر ممنوع‌المصاحبه نیست خاطرنشان کرد: در درجه اول باید بگویم که دلیل حضورم در فدراسیون فوتبال این بود که مراتب تقدیر خودم را به رئیس فدراسیون بگویم. چند وقتی او را ندیدم .وقتی به کفاشیان گفتم که اصحاب رسانه هم هستند به من اجازه داد تا سلام و علیکی هم با شما داشته باشم.

  وی تاکید کرد: با سیاست قبلی خودمان به مسیرمان ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم سکوت کنیم. با تلاش‌مان در مستطیل سبز کارمان را پیش می‌بریم. سیاست مان این است که کمتر صحبت کنیم و بشتر دست‌آورد داشته باشیم.

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد پیشنهاد الاهلی مصر یادآور شد: بعضی از سوال‌ها صلاح است با بی‌اهمیتی و سکوت از کنار آن عبور کرد.

  وی در مورد اینکه امکانات تا چه حدودی برآورده شده است، تاکید کرد: در حال حاضر به خاطر وقفه ۴۵ روزه در لیگ باید از بازی‌های باشگاه‌ها لذت ببریم و تا فروردین ماه باید از این بازی‌ها لذت ببریم.

  وی در مورد بیماری‌اش و مرخصی که بوده تاکید کرد: هیچ نظری ندارم.

   

  برچسب ها :

  نظرات