آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44212
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  بازگشت دوباره «قلقلی» به عرصه تصویر/ قلقلی با پدر و مادرش به شبکه خانگی می‌آید

  سریال «ماجراهای قلقلی» همراه با موسیقی و تصاویر به موضوعاتی که کودکان امروز به آن نیاز دارند،‌ می‌پردازد.

  آوای شمال/ در خصوص فعالیت جدید خود گفت: بعد از حدود چهار سال که در تلویزیون فعالیتی نداشتم، به تازگی در شهر رامسر یک سریال برای نمایش خانگی کار می‌کنم.
  وی ادامه داد: اسم فعلی این ویدئو کلیپ «ماجراهای قلقلی» است که احتمال دارد، نام آن تغییر کند. این ویدئو کلیپ شامل موسیقی و تصاویر است که به موضوعاتی که کودکان امروز به آن نیاز دارند، مثل محیط زیست، کمک به پدر و مادر، دوستی، همیاری و… می‌پردازد.
  بازگشت دوباره «قلقلی» به عرصه تصویر/ قلقلی با پدر و مادرش به سریال خانگی می‌آید
  وی عنوان کرد: طرح این سریال خانگی را خودم دادم و همان کاراکتر «قلقلی» را در آن ادامه می‌دهم؛ اما تفاوت در این است که شعرهای این سریال را خودم خواندم.
  وی ادامه داد: در این پروژه برای اولین بار پدر و مادر «قلقلی» معرفی می‌شوند که بازیگر هر دوی آن‌ها خودم هستم و نمایش بدون کلام را مشاهده خواهیم کرد.
  بازگشت دوباره «قلقلی» به عرصه تصویر/ قلقلی با پدر و مادرش به سریال خانگی می‌آید
  وی درباره دلیل حضور در این سریال تصریح کرد: بچه‌های امروز کمتر با شخصیت «قلقلی» آشنا هستند و با پرداختن به این موضوعات که امروزه کودکان به آن نیاز دارند، می‌توانیم آموزش‌های خوبی برای آنها داشته باشیم و با این سریال می‌توانم برای بچه‌های فعلی انجام وظیفه کنم و بتوانیم باهم ارتباط برقرار کنیم.
  وی در خصوص مراحل تولید این سریال گفت: حدود ۹۰ درصد مراحل تولید در رامسر تمام شده است و قرار است ده درصد باقی مانده را در ترافیک و خیابان‌های تهران ادامه دهیم و با اتمام موسیقی و صدا، سریال ماجراهای قلقلی برای توزیع تا قبل از ایام عید آماده می‌شود.
  بازگشت دوباره «قلقلی» به عرصه تصویر/ قلقلی با پدر و مادرش به سریال خانگی می‌آید
  گفتنی است؛ از دیگر عوامل این سریال خانگی می‌توان به فرید نوایی کارگردان، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: آناهیتا چلویی، تصویربردار: مهدی آزادی، گریم: عاطفه پازوکی، آزاده جاه‌دوست: طراح صحنه و لباس، مجری طرح: مهرداد آسمانی و فراز تلألو مدیر تولید اشاره کرد.
  بازیگران مهمان این سریال آرزو دعایی، سارینا رباطیان، دانیال آشوری و فرزاد ایمانی هستند

  برچسب ها :

  نظرات