آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ , Sunday 22 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 44190
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  با حضور مسئولان مازندران

  زنگ پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس مازندران نواخته شد

  زنگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مدارس مازندران و با حضور مسئولان استان در مدرسه 29 آبان ساری نواخته شد.

  آوای شمال/ زنگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران صبح امروز در سطح مدارس استان مازندران نواخته شد.

  در زنگ انقلاب اسلامی ایران به‌مناسبت ۱۲ بهمن آغاز سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دانش‌آموزان با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی ایران و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

  دانش آموزان به رسم همکلاسی‌های خویش در دوران انقلاب اسلامی تاکید کردند که انقلاب اسلامی ایران همچنان در قلب و جان مردم ایران ریشه دارد و انقلاب فرهنگی اسلامی ایران اسلامی پرچمدار دیگر انقلاب های جهان است.

  دانش آموزان تاکید کردند که خط سرخی که همکلاسی‌های آنها در دوران انقلاب اسلامی ترسیم کردند و در دوران دفاع مقدس ادامه پیدا کرد همچنان نیز در بین دانش آموزان طرفدار دارد و همه دانش آموزان از ظرفیت خویش برای توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی ایران استفاده می کنند.

  در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران نیز اظهار کرد: امام راحل با اتکا به وحدت مردم ایران اسلامی زمینه پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در جهان فراهم کرد.

  سیدعلی قاسمی اضافه کرد: امام راحل با بهره‌گیری از اقدامات فرهنگی توانست راه و روش مناسب ایجاد انقلاب اسلامی را در بین جهانیان نشان دهد.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر انقلاب اسلامی ایران الگو مناسب برای سایر انقلاب های دیگر جهان است، اضافه کرد: در حال حاضر بسیاری از کشورهای اسلامی و سایر کشورهای جهان تلاش دارند از انقلاب فرهنگی ایران برای پیشبرد اهداف خویش الگوگیری کنند.

  در ادامه استاندار مازندران نیز اظهار کرد: در ۱۲ بهمن سالروز حماسه مردم ایران به خوبی متجلی شد.

  ربیع فلاح خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران نماد مردم سالاری دینی است که امام خمینی با ترسیم خط ولایت فقیه به خوبی نشان داد که انقلاب اسلامی ایران با اتکا به ولایت فقیه و نیز وحدت و همدلی مردم ایران به ثمر رسید.

  وی اضافه کرد: یکی از نقاط قوت انقلاب اسلامی ایران ولایت فقیه است که نقش بسیار اثرگذاری در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشت و روند پیروزی انقلاب اسلامی ایران همچنان تداوم دارد.

  استاندار مازندران به اقدامات انجام‌شده در برداشتن تحریم‌ها توسط دولت تدبیر و امید نیز اشاره کرد و یادآور شد: با برداشته شدن تحریم‌ها در حال حاضر همه کشورهای جهان به‌دنبال برقراری ارتباط با ایران اسلامی هستند.

  وی در پایان خواستار حضور گسترده مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شد.

  برچسب ها :

  نظرات